Skocz do zawartości

osłona akumulatora w Sporcie XL1200C 2005


Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie pomoże HD nie potrafi sobie z tym poradzić od kilku lat.

Trytytka to jedno z lepszych rozwiazań. U mnie w Sporcie z 2005 działa idealnie... właśnie w tym modelu co masz w podpisie.

Jakbyś napisał rocznik to podowiedzaiłabym Ci wiecej, a tak - klipy sie zmianiały... wiec kombinuj sam... :wink:

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Rocznik 2005.

Mam 2008 N-1200 i trytytki są super :).

Zresztą ja wcisnąłem tam syrenę alarmową , nie sterczy mi już pod moto.

Trytytki powiększyły mi pojemność pod osłoną , jeszcze niedawno oprócz syreny był tam fuel pack.

Problem nie leży w mocowaniach tylko w wielkości tych osłon, moim zdaniem powinny być trochę inaczej skonstruowane .

Ja wykończyłem mocowania osłon jak włożyłem tam fuel pack .

Edytowane przez anakin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba wiercić.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja juz 6 lat jezdze z taka opaska i moge powiedziec ze nigdy mi sie nie urwała wiec smiało nawet spece w HD nie opracowali takich technologii, polecam nakupic trytek bo jezeli HD opatetntuje ten sposob to trytka z logiem HD moze kosztować nawet i 30zł stockowa

Edytowane przez chevy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...