Skocz do zawartości

Honda CBF SA vs S


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to tu ale zaryzykuje.Czym sie rozni Honda CBF 600 SA od modelu S? O ile w ogole sie rozni. Kupilam gmole givi dedykowane modelowi S.Sadzilam , ze nie ma roznicy miedzy budowa silnika itp. ale patrzac na gmole i rozwazajac rozne opcje zalozenia, doszliamy do wniosku, ze albo gmole sa do d... albo moze modele sie jakos roznia.

 

Wyglada to mniej wiecej tak po zlozeniu na sucho.Prawa strona jest ok..lewa tylko jakos tak niezbyt pasuje.Wedlug instrukcji tyl powinien byc zaczepiony na jednej srubie.Na focie widac, ze po zlozeniu moze to byc trudne do wykonania.Aczkolwiek moze ktos sie bardziej na tym zna i wie co z tym zrobic.

post-86977-0-61729200-1471778254_thumb.jpeg

post-86977-0-79598100-1471778263_thumb.jpeg

Edytowane przez Dreamof

Powiedz mi, a zapomnę.

Pokaż mi, a zapamiętam.

Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych wątkach odnośnie montażu gmoli GIVI czytałem że są duże problemy ze spasowaniem. Podobno różnice w stosunku do miejsc montażowych sięgają do 1 cm. Nie wiem czy jest różnica między wersją Hondy S i SA ale ze zdjęcia na jednej śrubie jakoś tego tyłu nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Nie wiem czy to tu ale zaryzykuje.Czym sie rozni Honda CBF 600 SA od modelu S? O ile w ogole sie rozni. Kupilam gmole givi dedykowane modelowi S.Sadzilam , ze nie ma roznicy miedzy budowa silnika itp. ale patrzac na gmole i rozwazajac rozne opcje zalozenia, doszliamy do wniosku, ze albo gmole sa do d... albo moze modele sie jakos roznia.

 

Wyglada to mniej wiecej tak po zlozeniu na sucho.Prawa strona jest ok..lewa tylko jakos tak niezbyt pasuje.Wedlug instrukcji tyl powinien byc zaczepiony na jednej srubie.Na focie widac, ze po zlozeniu moze to byc trudne do wykonania.Aczkolwiek moze ktos sie bardziej na tym zna i wie co z tym zrobic.

Dla potomnych odgrzewam kotleta. ,,SA'' owiewki + ABS - ,,S'' same owiewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to są gmole Givi TN369 ? Na zdjęciach są tak złożone, że nie mogę ich rozpoznać, czy to rzeczywiście to samo. Mi w zeszłym roku montował kolega, ale wszystko idealnie pasowało, one były też dedykowane do wersji S. Ja pamiętam tylko, że tył miał być przykręcony do silnika oryginalną śrubą....ale wszystko powinno być w instrukcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tutaj też niby miały być przykręcane do silnika. Tzn tak wynikało z ich budowy i. Z instrukcji, założenie ich miało być nieco mniej skomplikowane. Ostatecznie zostały one wymienione. Widocznie faktycznie było coś z nimi nie tak. Kolejne przyszły w stanie możliwym do założenia bez rozkręcania silników itp. itd.:P

Powiedz mi, a zapomnę.

Pokaż mi, a zapamiętam.

Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...