Skocz do zawartości

Simson SR50, opłaca się?


Skalar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam następujące rozterki, myślę o kupnie w/w Simsona tylko nie wiem czy opłaca mi się go brać. Skuter jest kolegi i obecnie jest nie na chodzie, ponieważ jest problem z biegami (wchodzi tylko jedynka- temat z tym problemem zamieszcze w mechanice, może ktoś coś doradzi) Zaznacze że planuje go kupić by zyskać póżniej na jego odsprzedaży a nie stracić. Planuje użytkować go do końca tego roku jako środek zaworzący mnie do szkoły :mrgreen: (troche żal mi w tym celu wykorzystywać Junaka) Plusy Simsonka to:

- ma zamontowany prawie nowy gaźnik

- w silniku są zamontowane nowe łożyska

- ma pełną dokumentacje :mrgreen:

- cylinder 60ccm, równierz nie tak dawno zmieniany

Cena za którą moge nabyć 3 biegowego skuterka to 1000zł, prosze napiszcie co o tym sądzicie, opłaca się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- cylinder 60ccm, równierz nie tak dawno zmieniany

To akurat plusem nie jest bo to pewnie polski cylinder ://

Jezeli tylko da sie naprawic te biegi za niezbyt duzy koszt to mysle ze w sumie warto... :D

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm pewnie sprawdzales na allegro ceny :D Tam centralnie to przeginaja z cenamy, za simsona 2700 zl :// Tam widzialem za 2500 zl simsona sr50 3-biegowego... Ja swojego kupilem za 1500 zl w stanie prawie idealnym (tylni hamulec nie odbijal - zreszta do tej pory nie odbija - a tak to chyba wszystko), wiec mysle ze tak za 1300 zl to by byla normalna za simsona 3 biegowego =]]]] No ale oczywiscie na allegro ceny sa duzo wyzsze... Wiec jezeli tylko ta naprawa wiele nie bedzie kosztowac to mysle ze warto, bo potem mozna duzo drozej na allegro sprzedac :D

 

Pzdr

 

EDIT:

Mysle ze cena 2000 zl za 3 biegowego bylaby dosc rozsadna :D))

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...