Skocz do zawartości

CBR 600 F2 pc25-Spadek mocy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum więc może być coś nie tak w mojej pierwszej wypowiedzi za co z góry przepraszam.
Mianowicie mam problem z Hondą CBR 600 F2 silnik PC 25 rok1993
Moto chodził jak marzenie do pewnego dnia kiedy to zaczął dziwnie chodzić tzn. Spadek mocy a dokładnie jakby momentu, wkręca się po całej skali ale jest jakby za bardzo ułożony nie ma tego zrywu po odkręceniu manetki, nie zaczyna wyrywać do przodu a po prostu oddaje moc bardzo spokojnie. zauważyłem też że chodzi jakoś ciszej jak bym przytkał troszke tłumik ale jest przelot który siedzi w nim kilka sezonów. Wydaje mi się również że na jałowym nie reaguje na manetke tak jak powinien.
Dodam że po ostatnim postoju (3 dni) przy odpalaniu na ssaniu strzelił z tłumika.
Filtr powietrza nowy.
Moto nie szarpie, nie dostaje mocy cały czas jest jakby ospałe.
Proszę o pomoc, i ewentualne uwagi i wskazówki gdzie szukać problemu.
Na pytania chętnie odpowiem.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synchro gazników okolo 3k km temu, filtry i olej około 1500km temu,i hamulce, plyn chlodniczy, lagi itp ale to sie nie liczy w temacie.

pozatym stało się to nagle z dnia na dzien dziwnie palił na zimnym i ciezko na cieplym jak postal z 15 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie do ludzi znających ten model silnika.
Jak jest rozwiazany zapłon, co odpowiada za jego poprawne działanie i wyprzedzenie o ile takowe istnieje, oraz czy ten silnik posiada jakiekolwiek czujniki typu czujnik polozenia walu itp lub jakis moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...