Skocz do zawartości

krotka photo relacja z motocyklowych eskapad


Sofik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Maly photo-update (po 10 latach) z Korei, Japonii i Szkocji. Sluze doswiadczeniem dla tych, ktorzy planuja tam eskapady. Najlepiej na FB, bo tu bardzo rzadko niestety zagladam.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.832508753548239.1073741837.100003673670406&type=1&l=86471f33aa

PS Bardzo uprzejmie prosze o powstrzymanie sie przed komentarzami, w stylu "leee ...a tam nie byles ?", albo "leee, ale slabo sie skladasz w zakrecie na torze", albo "leee, i co sie chwalisz?" ...bo sa nieuprzejme, a nie warto byc nieuprzejmym.
a dlaczego sie chwale. Moze sie znajdzie ktos kto bedzie chcial sie przejechac w te miejsca, a nie wiem czy jest duzo osob, ktore moga pomoc przy (np) wymianie tablicy rejestracyjnej na miedzynarodowa przy wyjezdzaniu z Korei i wjezdzaniu do Japonii... Tam nikt nie mowi po angielsku, a tablica rejestracyjna po koreansku to "자량번호판" (czaliang bonhopan). ;) Informuje, ze Polakom wrogow w tych miejscach na pewno nie zrobilem, a paru przyjaciol na pewno.

Edytowane przez Sofik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta uprzejmoscia to akurat w Korei i Japonii warto przesadzac. Tam na prawde mozna liczyc na lokalnych mieszkancow, z tymze kulturowo wcale nie jest to dla nas latwe do odczytania. W sumie, trzeba pamietac zeby nie tracic swojego "cool" co by sie nie dzialo i mozna wyruszac w trasy.

Dla mnie, to jest strasznie trudne, bo nature mam choleryczna. Practice makes perfect.

PS VFR 400 R ? Szacun!

Edytowane przez Sofik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...