Skocz do zawartości

Motocykle - prawo jazdy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie! Mam 18 lat.


1. Gdybym miał motocykl nie większy niż 125cc i jechał bez prawo jazdy, to dostałbym mandat, ale za ile pieniędzy? Raczej nie zabrali by mi motoru, mógłbym jechać dalej? I co by było gdybym miał taką sytuację po raz drugi, trzeci.. ?


2. Gdybym miał motocykl większy niż 125cc, gdzie prawo jazdy na takie się robi od 21 roku życia (bodajże), to byłaby taka sama sytuacja jak w podpunkcie 1?


3. Do 50cc mogę jeździć na dowód osobisty, zgadza się?


4. Czy jeśli mam prawo jazdy na samochód osobowy, to czy mogę jeździć 125cc na te prawo jazdy?
Edytowane przez kubaszekr38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O błagam...

...

...

tak wygląda przyszłość naszego kraju, nasza inteligencja?

 

Tekst o tym zajmuje parę linijek i jest nad wyraz zrozumiały. A jak nie, to został przewałkowany milijony milijonów razów w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. tak

 

Chico

 

Nastepnym razem jak nie masz pojecia o czym mowisz to zrob

 

PINGWINA

 

czytaj trzymak dziob zamkniety

 

Obecnie na 50 ccm obowiazuje w calej EU kategoria AM.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawde masz 18 lat ? Pytam powaznie. Odpalilem szklana kule ale nic mi nie chce powiedziec.

 

Moze wjec zjedz kompa, rusz dupe z krzesla i kopnij sie do OSK ktory jest w Twojej miejscowosci i zapytaj, bo ceny sa rozne i w zaleznisci od Twoich zdolnosci moze wyjsc roznie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mnie ktoś poprawi bo albo ja czegoś nie wiem albo Ks-rider nie umie czytać ze zrozumieniem

 

kategoria AM została wprowadzona dla osób poniżej 18 roku zycia (zamiast karty motorowerowej) a osoba posiadająca dowód osobisty może normalnie jeździć skuterem do 50ccm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kategoria AM została wprowadzona dla osób poniżej 18 roku zycia (zamiast karty motorowerowej) a osoba posiadająca dowód osobisty może normalnie jeździć skuterem do 50ccm

 

Chico

 

Wkleisz podstawe prawna ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chcesz to poszukaj. AM jest dla ludzi poniżej 18 stego roku życia (od 14 roku można wyrabiać), dowód osobisty nawet jeźli nie posiada się prawa jazdy można jeździć skuterami do 50ccm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze chlopcze nie

 

p i r d o l

 

tylko zanim zaczniesz przyczyniac sie do lamania prawa na publicznym Forum sprawdz sobie Ty sam !

 

Kategoria AM jest pelnoprawna kategoria prawa jazdy ktora obowiazuje od Stycznia 2013 r kazdego bez wzgledu na wiek !

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja musze podawac podstawe prawna tylko Ty.

 

Od Stycznie roku 2013 kat. AM obowiazuje bez wyjatku kazdego rezydenta nie tylko PL aie i EU i wiek nie gra tu roli.

 

Moze warto by bylo abys zapoznal sie z najnowszym PoRD'em.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumasz roznice miedzy podstawa prawna a wstawieniem czegos tam z internetowego portalu ?

 

Konkrety

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...