Skocz do zawartości

HONDA CBF 500 A - 2006 (PRZEBIEG 561 KM)


Sofik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czarna Honda CBF 500 A (z ABS)

 

Przebieg 561 km.

Garazowana; Przygotowana do sezonu; Nowy akumulator, olej, regulacje. Wszystko w Honda Haller w Gdansku

 

Gmole i tankpad

 

Idealna dla kobiety, lub do coedziennej jazdy, lub na pierwszy motocykl

 

Cena 16900 (za praktycznie nowa 500-ke)

 

kontakt: 789 244 659

 

Polecam

 

 

 

post-10422-0-96970000-1463429490_thumb.jpg

post-10422-0-32440000-1463429501_thumb.jpg

post-10422-0-45331400-1463429514_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl kupiony w zeszlym roku z Dresden zalaczam screenshota z ogloszenia z autoscouta

 

mam wiecej screenow i oczywiscie kontakt do dealera z Niemiec (nie mowi po angielsku - tylko po niemiecku) - prosze o uczciwych kupujacych.



Calosc srodkow z sprzedazy motocykla zostanie przeznaczone na zakup ziemi rolnej dla mojej dziewczyny na Filipinach. Moja dziewczyna opiekuje sie liczna rodzina i ciagle brakuje jej srodkow by dokonczyc licencjat. Z ziemi rolnej jest bardzo dobry zwrot na Filipinach, a wlascicielem nie moze byc obcokrajowiec. Jest szansa na zakup dwoch hektarow. Oczywiscie jesli sprzedam tu motocykl wrzuce tu zdjecia dowodow na co poszly pieniadze.

post-10422-0-40187700-1463433807_thumb.jpg

post-10422-0-48689500-1463461150_thumb.jpg

Edytowane przez Sofik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze nikogo nie interesuje. Przefiltrowywuje geniuszy biznesu co oferuja 7 tysięcy

 

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

 

Stefanski nie haller ....wypusccie mnie z tego kraju.

 

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to możesz nawet dzisiaj jechać gdzie oczy poniosą :)

tylko odnośnie tego gdzie serwisujesz to ważne pytanie ponieważ Stefański ma średnie opinie odnośnie serwisowania to po raz a po dwa znajduje się w Gdyni a nie w Gdańsku

i szukam czegoś podobnego dla drugiej powłowy stąd moje pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok prosze dzwonić ...opowiem cala historie.

 

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

 

Klaudiusz... Nie bylo mnie tu 8 lat, ale pamietam ksywe Olsen. Trafiam tutaj w rownie zlym stanie psychicznym. :D zjezdzilem na motocyklu koree i japonie w miedzyczasie :) pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

 

Nie, nie tym motocyklu. Innym. Ten kupilem jak mnie cos podkusilo by do kraju wrocic. Nie udalo mi sie tu zagnizdzic wiec sprzedaje motocykl, na ktorym przejechalem 41 km.

 

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

 

Motocykl byl serwisowany w jedynym oficjalnym serwisie Hondy w dròdze z Wrzeszcza na obwodnice... nie pamiętam nazwy... na pewno wiecie

 

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

 

Cena do negocjacji (nie powìnna byc oczywiście, ale ... co zrobic. Nabywcy bede dozgonnie wdzięczny )

 

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

 

Honda Pomirski

 

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

 

Dla tych co potrafia liczyc ...ze 3500 Euro to mniej niz 16900 i juz czuja sie jak frajerzy, ktorzy mogliby taniej podpowiadam. Motocykl kupilem za 3600 z transportem. Przeglad do sezonu i wymiana akumulatora 1000 PLN ...i juz mamy 16900 ...cena do negocjacji ...wlasciwie pilna sprzedaz, wiec przyjme z checia oferty.

 

PS Aha ...i sorry, ze nie lize potencjalnego kupujacego po jajkach. Licze, ze to bedzie kobieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź realistą, kupiłeś 10 letnią CB500F i liczysz, że dostaniesz za nią 17 000 zł? Zejdź na ziemię. Te Hondy chodzą po 8 - 9 tys. zł i tego nie przeskoczysz nawet jak licznik pokazuje te 500km. Myślisz, że ktokolwiek mając do wydania tyle pieniędzy na motocykl wybierze 10 latka zamiast 2 - 3 letniej CBFki? Jak kupiłeś ten motocykl na handel z myślą o zarobku to po prostu wtopiłeś kasę i tyle. Taki sprzęt można co najwyżej kupić dla siebie żeby pojeździć nim z 10 lat i nic więcej.

 

Za takie pieniądze próbuj sprzedać na Zachodzie, może tam znajdzie się jakiś pasjonat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zupelnie rozsadnie mowisz. Ja kupilem dla siebie, zeby 10 lat jezdzic. Zycie napisalo zaskakujacy scenariusz i musze wyjezdzac (znowu).

Ja kupilem, bo wiem, ze za male pieniadze moglem miec praktycznie nowy motocykl, 500, nie skrecona do 48 konikow jak nowe pasztety i z ponadczasowa stylistyka. Ten design sie nie starzeje w przeciwienstwie do tych nowych 500, ktore wygladaja jak plastiki w Daci Logan.

 

...ze o ABS nie wspomne

 

Jestem otwarty w takim badz razie na najbardziej absurdalne propozycje.

 

PS Wciaz dziwi mnie, ze jestem jedyny, ktory tak na swiat patrzy.



Dodam, ze jestem wykladowca na Akademii Morskiej (czyli dla 99% nikim), a z wyksztalcenia jestem inzynierem budowy okretow (czyli wlasnie nikim).
Nabawilem sie za granica czegos co sie zwie, szacunek do siebie samego ...i innych.

Edytowane przez Sofik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłaby, ale nie chce się pchac na siłę. Znam swoje mocne i slabe strony. W naszych stoczniach potrzebują kogos innego. Obserwuje rynek. Widze jakie fantastyczne rzeczy robią niektórzy koledzy z mojego rocznika, ale ja im w tej chwili jestem niepotrzebny. Kto wie co bedzie później. Wierze, ze ustawa stoczniowa moze pomoc, ale to potrwa.

 

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...