Skocz do zawartości

Film z treningu Stuntoholic-ow:-)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W czerwcu mialem okazje poogladac sobie kolesiow z teamu www.stuntoholics.com podczas treningu na duzym parkingu jakies 20km od mojego domu.Dopiero wczoraj zachcialo mi sie wreszcie wyedytowac ladnie filmik z tamtego dnia,tak wiec macie tutaj efekt moje 3 godzinnej pracy[:banghead:]Jesli was dziwi,co tak dlugo to musze sie przyznac,ze jest to dopiero moje drugie podejscie w robieniu filmow w Vegas studio 4.0.Programik wyrabisty,daje niesamowite mozliwosci,nie jest on rowniez tak skomplikowany jak by sie moglo wydawac.Tak wiec zapraszam do zasysania.Jazdy pokazanej na filmie nie musicie komentowac,bo kolesie sa zarabisci i nie ma co sie klucic,bardzo chetnie natomiast poslucham waszych opini na temat edycji tego filmu,co wam sie podobalo,a co nie,walcie prosto z mostu,napewno poprawi to jakosc moich kolejnych "produkcji" :D

Filmi ma 79Mb i trwa 5min 39sec,ale jakosc jest idealna.

http://82.182.129.96/swe/soh.wmv

A tutaj pare fotek z tamtego dnia:

download.php?id=3220

download.php?id=3215

download.php?id=3221

download.php?id=3216

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

79 MB!?!? przy skompresowaniu go do mpeg'a zajmowalby o 60 mb mniej a bylby rowniez w dobrej jakosci... no ale dobra... sie zobaczy :]

No nie wiem...przy 20 Mb nawet po najlepszym kodeku wygladalo by nie najlepiej,zreszta zobaczysz jaka dobra jakosc jest teraz :-)ja osobiscie wole sciagac 80Mb z super jakoscia niz 10mb z marna mimo mojego super szybkiego modemu :banghead: Acha,jak wam film skacze to znaczy,ze przydalo by sie sciagnac nowszego Windows media playera (najlepiej 9.0) lub sprubowac odtworzyc w jakims innym playerze.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zeby operator troszke sie jednak napił przed kręceniem żeby nietrzesło  

eee jesli chodzilo ci o to:

Acha,jak wam film skacze to znaczy,ze przydalo by sie sciagnac nowszego Windows media playera (najlepiej 9.0) lub sprubowac odtworzyc w jakims innym playerze.

To juz wyjasniam,chodzilo mi o zmiejszona liczbe klatek na sekunde,gdyz z tego co wiem w starszych WMP film moze ostro rwac.Obraz wedlug mnie jest bardzo stabilny,a zadnego dopingu nie potrzebowalem :banghead:

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich filmikow sa na necie setki !! Polecam strony np. roznych grup stunterskich z USA i nie tylko. Kazda ma cos do zaprezentowania. Mam troche linkow, ale niestety w domu. W tej chwili np. mozesz zaczac od

www.potatoesmc.com , albo np. www.r1-forum.com - potem sekcja Stunt's corner czy jakos tak.

I filmow mozna znalezc od groma. Jak bede w domu to zarzuce wieksza iloscia linkow.

 

A co do malej predkosci i gumy - to jezdzi sie tak, trzymajac motocykl tylnim hamulcem. Zauwaz ze kazdy robiac 12'oclocka (czy jak to sie tam nazywa) trzyma prawa noge na hamulcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tylko ciekawi mnie ten fakt ze oni z takiej malej predkosci staja i jezdza na gumie ? jak to jest te sprzety tak moga? wyjasnijcie mi

 

Tylny hamulec to jedno, ale kluczowe znaczenie ma tu przełożenie wtórne - zwróć uwagę na rozmiar zębatki w żółtej Hondzie, a domniemywać można, że z przodu zębatka też jest odpowiednio mniejsza. Owocuje to brakiem odejścia i waleniem do pionu. O stelażach na tyle i zabezpieczeniach na bokach nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylny hamulec to jedno, ale kluczowe znaczenie ma tu przełożenie wtórne - zwróć uwagę na rozmiar zębatki w żółtej Hondzie, a domniemywać można, że z przodu zębatka też jest odpowiednio mniejsza. Owocuje to brakiem odejścia i waleniem do pionu. O stelażach na tyle i zabezpieczeniach na bokach nie wspominam.

to akurat jest najmniej wazne,oczywsicie pomaga,ale jesli juz sie umie jezdzic.Pozatym Jompa ma standardowe przelzenia (czerwona CBR-ka) a i tak niezle wymiata,umiejetnosci sa najwazniejsze.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat jest najmniej wazne

 

Tak, powiedz swojemu koledze od żółtej RR, że to jest najmniej ważne - na pewno przyzna Ci rację - a takie zębatki pozakładał, bo nie miał innych...

 

Kolego NefryT - chcesz tak jeździć to dodaj z tyłu kilka zębów, a z przodu zdejmij 1 albo 2. Świat stanie się piękniejszy, a niebo bardziej dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

to akurat jest najmniej wazne

 

 

Tak, powiedz swojemu koledze od żółtej RR, że to jest najmniej ważne - na pewno przyzna Ci rację - a takie zębatki pozakładał, bo nie miał innych...

Zebatki owszem,pomagaja,ale trzeba byc naprawde dobrym zeby wykorzystac ich plusy.Czy wedlug was sama zmiana zebatek zrobi z kogos mistrza wheelie czy co?Matti uczyl sie techniki wolnego wheelie przez ponad 2 lata na standardowych zebatkach (Yamaha R1,jedyna modyfikacja byl stelaz z tylu i crashpady czy jak sie to zwie,w kazdym razie nie taka "klatka" jak ma teraz w CBR) i jakos mu wychodzilo.Jak z nim gadalem na temat przelozen to przyznal,ze po przesiadce na CBR z zmienionymi zebatkami nie mogl zaparkowac 12-tki co nie bylo dla niego problemem w R1-ce.Mowil,ze musial sie uczyc znowu jak robic wolne wheelie,po prostu wieksza zebatka z tylu wymaga innej technikim,teraz jak widac technike juz opanowal i niezle sobie radzi,tak wiec zebatka pomaga ale nie amatorowi.Za to Jompa mial na samym poczatku Zx9R,standardowe przelozenia,potem przesiadl sie na CBR 600cc i mial w niej wieksza zebatke z tylu,po kilku sesjach wrocil do standardowych przelozen.

[shadow=blue:a4fbfb377e]BTW,link nie dzialal,zapodaje nowy ------------- http://82.182.129.96/gladki/soh.wmv -----------------[/shadow:a4fbfb377e]

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...