Skocz do zawartości

Vulcan VN 1500


jelu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem po pierwszej, dlozszej jezdzie motorkiem i zuwazylem denerwujaca rzecz: brzeczenie oslony od zegara. Czy to jest mankament tylko mojego czy tez tak macie. Jak sobie z tym radzicie? Jakas pianka czy gabka pod oslone?

 

No siemasz :buttrock: Brzęczy Ci obudowa zegara, czy cała konsola ? Jeżeli konsola i za cholerę nie da rady dokręcić to może pomoże pas na bak. Wejdzie pod konsolkę, dokręcisz i tyle.

 

Pozdrowionka :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niezbyt dalekiego sąsiada.

Może w nowym sezonie zorganizujemy kilku na jakieś wypady jednodniowe, bo w grupie ciekawiej.

:biggrin: :buttrock:

 

Z przyjemnością, a w Bełchatowie mamy jeszcze jednego vulcanistę, choć nie wiem czy jest uczestnikiem tegoż Forum...

Cieszy, że mamy w okolicy troszku VNek :) Jeszcze trochu i jednak w końcu zrobimy Chapter Poland...

:)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, a na wypady przygarnijmy każdego, komu będą odpowiadać nasze vmaxy. Im więcej tym ciekawiej, więcej pomysłów.

Na pw przyślę Ci linka ze zdjęciami z wypadów w towarzystwie łódzkich forumowiczów [inne forum].

Na zdjęciach Pani motocyklistka to marzka z tego forum, trochę pyskata - ale do wybaczenia, bo wiadomo, jak to baba. Ale ciekawie się prezentuje i jest dobrym kierowcą. Niejeden chłop nie nadąży po winklach.

pzdr :lalag:

Edytowane przez mirek_VN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach Pani motocyklistka to marzka z tego forum, trochę pyskata - ale do wybaczenia, bo wiadomo, jak to baba. Ale ciekawie się prezentuje i jest dobrym kierowcą. Niejeden chłop nie nadąży po winklach.

pzdr :lalag:

 

no proszę... ja nie dam rady się ścigać... póki co oczywiście, nie znam jeszcze mojego cruisera na tyle żebym próbował gonić za szybką kobitką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Torturro,podobno się nie da.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno krótkie pytanie.

Myślę o zakupie Vulcana 1500. Miedzy innymi dlatego, że dodatkowo jest chłodzony cieczą. Ostatnio jednak w salonie sprzedawca przekonywał mnie o wyższosci Dragstarów a to ze względu na wyłączne chłodzenie powietrzem (nawet w korku) i jego racjonalna "cyrkulację". Kupując "Kawkę" liczyłem się z tym, że podczas jazdy po mieście czasami moge utknąc w korku a tu wydaję mi sie przewagę mają chłodziarki - no i teraz już zgłupiałem i proszę o Wasze rady.

 

Pzdr

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Piter. Mirek - a jak sie to robi w elektorniku? chodzi mi - szczegolnie o ten model wlasnie - VL 1500 - to wiadomosc dla znajomego... ja nie widze potrzeby przestawiania.. no ale .. :) jakby ktos wiedzial jaka tam jest kombinacja - bede wdzieczny :lalag:

Edytowane przez Torturro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jednak w salonie sprzedawca przekonywał mnie o wyższosci Dragstarów a to ze względu na wyłączne chłodzenie powietrzem (nawet w korku) i jego racjonalna "cyrkulację".

Pzdr

 

Paweł

 

 

Proponuje koledze zmienić salon bo sprzedawca wykazał się szerokim brakiem kompetencji . Racjonalna "cyrkulacja" - w silniku chłodzonym powietrzem podczas gdy motor stoi :banghead: :banghead:

 

 

 

 

Koilego mógł byś podać jak się przełącza z mil na km. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ostatnio jednak w salonie sprzedawca przekonywał mnie o wyższosci Dragstarów a to ze względu na wyłączne chłodzenie powietrzem (nawet w korku) i jego racjonalna "cyrkulację"

 

Paweł

 

 

Ten facet w salonie sam ma chyba problemy z cyrkulacją. Ciekawe czy z samochodu też sobie wyjął chłodnicę.

Logiczne, że wciskał Ci kit i tyle. Reklama dźwignią handlu.

 

Nie chodź więcej po salonach tylko kupuj Vulcana.

 

Nara :buttrock: :crossy: :buttrock:

Edytowane przez yamak24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...