Skocz do zawartości

Dookoła Bułgarii


andryszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Andryszek,

Ty wiesz co dobre, jak będziesz jeszcze coś w tym stylu planował to daj znać na pw, z chęcią dołączę do zacnej ekipy bo i klimat i miejscówki jak z mojej bajki :rolleyes:

dzięki za lekturę i radochę przy jej czytaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na Krym raczej się już normalnie chyba nie wjedzie!?

Czy paliwo będzie ogólnie dostępne, jak ze spaniem na "dziko", no I co z ubezpieczeniem? No nie chodzi o nasz przygraniczny teren, tylko wschod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja jestem zawiedziony.

Relacja z Białorusi i Ukrainy były zdecydowanie lepsze. Pełne refleksji, ciekawszych opisów.

Wyprawa do Bułgarii, wg mnie, przedstawiona bardzo powierzchownie, dużo "ku...a", "ch.j tam".

Szkoda.

Jeden z przykładów:

" - ku*wa – dziwił się – jak w takim miejscu mogą zatrudniać tumana bez języków?"

 

Ale: wyprawa fajna, pasja jest, mało znam ludzi którzy zrobiliby coś takiego.

Dodam od siebie, że przedstawiam tylko i wyłącznie swój punkt widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam panowie za stworzenie atmosfery nieco gęstej. Nie pomyślałem że ludziom może coś przeszkadzać ( taka moja wada), mnie na przykład strasznie denerwuje gdy ktoś pierdzi przy jedzeniu. Jeszcze raz sorki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zawiedziony.

...

Wyprawa do Bułgarii, wg mnie, przedstawiona bardzo powierzchownie, dużo "ku...a", "ch.j tam".

Szkoda.

 

No cóż, w takim towarzystwie jeżdżę i takiego języka używamy. Niczego nie zmyślam, nie dodaję, nie ujmuję. Wiem, że tak jak nie każdemu odpowiada taki styl podróżowania, tak też nie każdemu odpowiada taki styl narracji.

Zdaję sobie z tego sprawę, uwagi przyjmuję z pokorą i serdecznie za nie dziękuję :)

Adam Andryszczyk
moja strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...