Skocz do zawartości

FZR 600 chodzi na 3 cylindry.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy ale to Wy czytajcie ze zrozumieniem od początku a nie zaczynacie od środka.

Pisałem że na starych chodził też źle,zamulał i na tych 3 nowych i jednej starej chodzi identycznie jak na wszystkich starych. A na 4 nowych nie chodzi na jeden cylinder.

 

Czyli 2gi cylinder nie chce chodzić na żadnej z nowych świec a na starych chodzi.

Będę jutro rozbierał gaźniki i wszystkie dysze ogarne, później dam do sychro i zobaczę czy nadal będzie tak przymulał. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja Yamaha od 120-130 kmh już od trujki na niskich obrotach się dusi ,na wysokich idzie do końca.

Wymieniłem nowe świece,gaźniki po synchronizacji ,wyczyściłem wszystkie dysze w gaźnikach i dalej to samo.

Lecz co zauważyłem przy rozbieraniu i teraz też tego nie założyłem, króćce które wychodzą z airboxa na gaźniki są zbyt długie i po prostu nie były przykręcone ani nawet nałożone tylko leżały sobie zwyczajnie na gaźnikach.

Zauważyłem że nie da się tego założyć i chyba mam króćce od innego modelu ,więc chcę zamówić oryginalne takie jak powinny być.

Pytanie do Was czy to może w końcu rozwiązać problem zmulania na niskich obrotach przy wyższych prędkościach?



Jeszcze jedno ważne pytanie tą odpowiedzą bardzo mnie uratujecie. Czy rurka która wchodzi na gaźniki i idzie do airboxa , na wejściu w airbox musi byći dealnie szczelna w tej dziurze czy może mieć lekki luz ? Czy one wchodzą głęboko i zaciągają powietrze z góry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...