Skocz do zawartości

jakie pierścienie do oryginalnego tłoka klr 650


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem jak w temacie jakie pierścienie będą pasowały do oryginalnego tłoka klr 650c z 2000r bo chciałem zamówić oryginalne pierścienie ale cena mnie przeraziła bo powiedzieli mi +900zł za same pierścienie to taniej będzie kupić tłok wossnera lub proxa ale po co kupować cały komplet jak tłok mam dobry a cylinder jest po szlifie i honowaniu pod ten tłok i jeszcze się dowiedziałem ze pierścienie wossnera kosztują jakieś 250 zł ale prawdopodobnie nie pasują do oryginalnego tłoka może ktoś miał podobny problem i wie jakie pierścienie będą pasowały na ten tłok.

 

Drugi mój problem polega na tym że zmieniałem wałki rozrządu bo dekompresator automatyczny był już rozwalony i zdjąłem koła zębate z wałków i one nie miały żadnego luz bo były przyklejone na jakiś klej gdy założyłem koła zębate na te nowe wałki z odzysku z dobrym dekompresator to mają mały luz i teraz moje pytanie czy wy też klejcie na jakiś klej tę koła zębate od rozrządu do wałków jak tak to jakim klejem bo w oryginale to jest pewnie spasowane bez kleju ale nowe wałki i koła zębate to bardzo duży koszt

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, pytanie troche od tematu, poszukuje wałka z dekompresatorem do klr?

sam szukałem i znalazłem po jednym miesiącu szukania zależy jeszcze z jakiego rocznika i modelu jak nie znajdziesz zawsze istnieję możliwość

rozwiercić nity i dorobić na zamówienie nity i wspawać ja nie miałem ochoty się w to bawić więc szukałem i znalazłem jakieś wałki z dekompresatorem widziałem na olx i allegro ale z rocznika do 95

Edytowane przez Demonklx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie nie wiem ale wałki raczej są podobne gdzie kiedyś czytałem ze 600 i 650 to takie same wałki ja kupiłem głowice z wałkami to patrzyłem na rocznik bo podobno trochę silnik przebudowali 95r inny wal sprzęgło i coś w głowicy to walałem nie ryzykować i kupiłem z tego samego rocznika bo się trafiła ale wałki to będą raczej jeden kij

Edytowane przez Demonklx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...