Skocz do zawartości

Trasa egzaminacyjna


AlMualin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, slyszałem ze trasa egzaminacyjna na kat a1 a2 a zawsze jest taka sama w danym miescie, czy to prawda?

Jesli tak to moznaby w tym temacie wrzucic trasy egzaminacyjne z danych miast, mi przydalaby sie trasa Torunia ( jest jakas mapka na ich stronce ale ch**a widac) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A nie jest przypadkiem tak, że egzaminator sobie sam ustala trasę od jego widzimisię? Bo z tego co się orientuję, tylko na AM jest stała trasa egzaminacyjna....

Ja mam do zrobienia jeszcze 8 godzin...A zacząłem w tamtym roku w listopadzie, a powinienem we wrześniu...

Zresztą miałem trochę przygód z tą swoją szkołą jazdy....Chciałbym z wami się podzielić, jak się uczy kursantów...ale raczej to nie w tym temacie, chyba że jesteście chętni....Teraz czekam, na otwarcie na egzaminy na motocykl u mnie, i wiem tyle że na pełne A już nigdy nie pójdę do tej szkoły.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalona z góry trasa egzaminacyjna dla kategorii motocyklowych nie istnieje od stycznia 2013.

CZASAMI jedynie sobie jakąś egzaminator ustali i się do niej przyzwyczai i taką trasą jeździ.

Ba, nawet od marca 2016 nie istnieje wyznaczona trasa, jaką WORDy miały obowiązek ogłosić dla kategorii AM. Jest tak, ponieważ kategorie AM przenoszą się teraz do starostw i cytuję rozporządzenie:

 

§ 25. Trasę przejazdu, na której jest przeprowadzany egzamin państwowy w zakresie prawa jazdy kategorii AM, określa egzaminator prowadzący egzamin w zależności od miejsca, w którym przeprowadzany jest ten egzamin.

 

Rozdział 5

Warunki i tryb przeprowadzania części praktycznej egzaminu państwowego rozporządzenia w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kaliszu trasa na kat. A1, A2 i A jest ustalana przez egzaminatora.
Na pewno nie jest ona ustalana odgórnie.

Ktoś wspomniał o "rozdzieleniu" egzaminatora i kursanta (bardziej tutaj chodzi o utratę komunikacji).
Ja przed wyjazdem na miasto (kat. A) zostałem poinstruowany, że gdyby doszło do takiej sytuacji, mam się jak najszybciej zatrzymać w pierwszym dozwolonym do tego miejscu i poczekać na egzaminatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...