Skocz do zawartości

pomocy rozszyfrowanie nr ramy wsk


Atkon104
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jako ciekawostkę ,co wynika z moich obserwacji: w moim motórze rocznik 1985 na tabliczce znamionowej nie było już nabijanych numerów ramy ani silnika.Tabliczka wyglądała tak jak ta,którą kupiłem nową,tylko parametry były napisane większą czcionką,tak że nie było tam w ogóle takich pól jak numer ramy i numer silnika. Wybijany był tylko rocznik i numer fabryczny. Numery Ramy odczytuje się bez początkowego S0,a numery silnika miały już tyle cyfr,że był on nabity w dwóch rzędach,ale odczytuje się go w jednym ciągu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Witam. Szanownych kolegów. Ja również mam problem z rozszyfrowaniem numeru ramy. Odrestaurowuję motocykl. Wsk125. I jestem na etapie tabliczki znamionowej jakie informacje wybić no i jaki rocznik?nr. Ramy :S02223156. zgóry dziękuję za pomoc

IMG_20191103_114148.jpg

Edytowane przez Ziomek WSK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Szanownych kolegów. Ja również mam problem z rozszyfrowaniem numeru ramy. Odrestaurowuję motocykl. Wsk125. I jestem na etapie tabliczki znamionowej jakie informacje wybić no i jaki rocznik?nr. Ramy :S02223156. zgóry dziękuję za pomoc

IMG_20191103_114148.jpg

✌️

 

Edytowane przez Ziomek WSK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 21.02.2016 o 19:52, qpa napisał:

Numeru sie nie odczytuje, one szły po kolei, mam zapisane pewniaki z tabliczek wiec strzał jest w miarę celny 🙂

 

Nie ma szans założyć 18 na 19 😛

Cześć, niewiem czy po tylu latach ktos jeszcze odpowie, ale potrzebuje określić rok wsk'i, mój numer ramy to S01952550.

Kolega qpa, napisał że ma jakieś pewniki to może uda Ci sie mnie więcej określić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...