Skocz do zawartości

Yamaha MT 07


Areczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Moją MT 07 kupiłem we wrześniu 2015 później zrobiłem prawko :) W zimowe dni zrobiłem kilka przeróbek; kierunkowskazy, mocowanie tablicy, osłona chłodnicy, klamki i przerobiłem tłumik u Edka z Modlina na przelotowy. na filmiku możecie zobaczyć porównanie oryginalnego tłumika z tym przerobionym w EDHAUST

 

 

 

Edytowane przez Areczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tą kasę moim zdaniem nie ma lepszego sprzętu w tym segmencie, bardzo dobry wybór. Miałem okazję jeździć, byłem zaskoczony dynamiką, jak na 75 KM jest na prawdę szybki. Wykonanie, prowadzenie itp- wszystko na wysokim poziomie. I również na początku wymieniłbym tłumik, na standardowym brzmi kiepsko, jednak akcesoryjny uwalnia akustyczny potencjał tego silnika. Nie dziwi fakt, że na całym świecie sprzedaje się w takich ilościach, świetny sprzęt, pozdrawiam.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem 100 km na mt-07 , przyprowadziłem dla mojej partnerki .Wyglądałem jak na przerośniętym rowerze z racji moich gabarytów i wszelkich podpinek pod kombiakiem .Wrażenia z jazdy ... muszę przyznać ze silnik ładnie sie kreci , dynamiczny , moto świetnie sie prowadzi. Na autostradzie przy 180 trzymałem sie kierownicy żeby mnie nie zwiało z siedzenia , ale nie do tego służy ten motorek .Zamówiłem juz najwyższą szybkę i faktycznie trzeba będzie sie rozglądnąć za kominem .

 

bikepics-2775104-800.jpg

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MT 07 to bardzo fajny sprzęt za rozsądne pieniądze. Na pewno jest to lepsza propozycja dla używanych sportów 600-1000ccm, których właściciele nigdy nie wykorzystują potencjału silnika ani podwozia swoich maszyn - a takich znam wielu. W zamian otrzymujemy nowy sprzęt (świeży, pachnący)z gwarancją zamiast używanego "kota w worku".

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...