Skocz do zawartości

Chcesz wziasc udzial w filmie??


Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie to film o motorach Enduro poswiecony ludzia ktorzy kochaja swoje motory i jazde na nich. Jezeli posiadasz filmy na komputerze z jazdy w plenerze albo na szosach na Enduro to daj znac. Film bedzie dostepny wersji DVD w pudelko plyta z nadrukiem... Pokazmy wszytkim jak potrafimy dazyc do wspolnego celu ... film bedzie monza nabyc... Jezeli masz mozliwowsc nakrecenia filmu ze swoja jazda to zrob to!!! Czekam na Was :clap: Wiecej szczegolow u mnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... film bedzie monza nabyc...

Ciekawe gdzie?!? Na twojej stronie?

 

Jestem bardzo ciekaw czy wam coś z tego wyjdzie.

Myślisz, że ktoś będzie chciał coś takiego kupić?...

Ja jak mam tylko jakąś wolną kasę to wkładam ją w moto [zbieram] a jak już je będę miała to na pewno nie zabraknie mi wydatków – ubranie, naprawy itp.

Fajnie by było jak byście nagrali filmie z technikami jazdy na enduro czy crasie?! :arrow: [niekoniecznie dla początkujących]… Wtedy nawet ja bym coś takiego kupiła :(

 

Pozdr i życzę powodzenia :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne czy ktos to kupi wazne ze cos probuje robic bede mial pamiatke... nie u mnie i ja z tego nie bede czerpac zadnej korzysci finansowej... cos kombinuje najpierw koszulki mojej strony teraz film... jaki bedzi etaki bedzie postaramy sie zeby byl jak najlpeszy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie wazne czy ktos to kupi wazne ze cos probuje robic bede mial pamiatke... nie u mnie i ja z tego nie bede czerpac zadnej korzysci finansowej... cos kombinuje najpierw koszulki mojej strony teraz film... jaki bedzi etaki bedzie postaramy sie zeby byl jak najlpeszy....

 

no to ja poczekam aż bedzie na kazaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...