Skocz do zawartości

Chorwacja Czerwiec 2016r.


majster33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeśli ktoś byłby zainteresowany to planuję z żoną początkiem czerwca 2016 wycieczkę do Chorwacji ok 8 dni. Całość ok 3 tyś.km. Trasa przez Słowację, Węgry i dalej trochę pozwiedzać samą Chorwację tzn, Plitvice, na wyspę Pag ponurkować, potem wybrzeżem do Krka i w okolice Trogiru. Droga powrotna przez BiH do Polski. Konkrety jeszcze do ustalenia. Podróż na spokojnie z noclegami raczej w jakichś pokojach lub pensjonatach z uwagi na to iż pojadą również panie.Dokładnego planu jeszcze nie ma ale przewidujemy jakieś 2-3 dni leniuchowania na plaży a reszta to trasa. Na chwilę obecną jadą dwa motocykle i cztery osoby.

Mile widziane również jakieś ewentualne wskazówki itd. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnijcie sobie aplikację booking.com na smartfony, na średnio co drugiej stacji benzynowej, czy w wielu przydrożnych knajpach jest WiFi (np. każdy McDonalds ma na 100%) i można sobie wyszukać fajne spanie w ofertach last minute kilka godzin, czy kilkadziesiąt minut przed końcem dnia. Przyjemnie jest nie martwić się noclegiem gdyby coś się chciało dłużej po drodze pozwiedzać, albo dłużej popływać na dzikiej plaży:) Przejechaliśmy w tym roku na takiej zasadzie trasę przez Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię, Serbię, Czarnogórę, Chorwację, BiH i znów Węgry, Słowację i Czechy. Można coś przyoszczędzić i trasę kończy się tam gdzie się chce, bez stresu, że będzie problem z noclegiem. Raz nam się zdarzyło rezerwować pokój przez booking.com stojąc w lobby hotelu****, bo cena last minute była o 70% niższa niż powiedziała pani w recepcji :) . Trochę się zdziwiła jak po 5 min wróciliśmy z potwierdzeniem rezerwacji na ekranie tel, ale nie protestowała, a ostatecznie wyszło cenowo jak za zwykły pensjonat.

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym roku na Cro w połowie czerwca, jechaliśmy przez Alpy, 4 dni na miejscu( Senj, Makarska) i powrót. Generalnie sezon się zaczyna od lipca więc z noclegami żadnych problemów nie było i nawet dało radę ponegocjować ceny. Pogodę mieliśmy ok, chociaż nie zawsze słonecznie. Jednego dnia plażing i 30C ale już kolejnego chmury i 20. Akurat wtedy planowaliśmy jazdę więc nam to nie wadziło, zależy jak się wstrzelisz z terminem, raz będzie lampa przez 2 tyg a raz co 2-3 dni chmury i trochę deszczu.

 

Rok temu jechałem początkiem września przez Chorwację w stronę Albanii i również było w kratkę, jednego dnia tak lało i wiało, że 50 km/h to był max na magistrali :) Także osobiście mam różne szczęście jeśli chodzi o pogodę tam i z racji tego, że dwa razy byłem w Cro motocyklem to już kolejny raz się raczej nie wybiorę, ew przelotem do Albanii chociaż przez Bośnię też się super jedzie.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Macie jakiś plan ,koszty czy coś podobnego ? Jeśli tak to chciałbym się zapoznać i rozważyć , ale myślę, że będziemy na tak. I tak to będzie pierwsza wyprawa tego typu :) Proszę ewentualne info na email [email protected] a później telefonicznie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...