Skocz do zawartości

Albania 2016 wrzesien/październik 14-18 dni


bralewskim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ryzykowna decyzja... W tym okresie musisz spodziewać się i deszczów i dość niskich temperatur... szczególnie w górach. Osobną sprawą może być kiepski wybór kwater do spania. Ja tam byłem we wrześniu i nawet w Sarandzie słyszałem, że jest już po sezonie.

Pozdrawiam,
Jacek
__________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC|
Forum powinno być jak Media Markt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

czy temat jeszcze aktualny ? Planujemy wyjazd koniec sierpnia poczatek wrzesnia , z dokladnym terminem mozemy sie dopasowac , cel abania, moto turystyczne,

 

 

W Albanii byłem w zeszłym roku , ale z braku planów na początek wrzesienia ,może wybrałbym się jeszcze raz , zależy jaką drogę wybraliście i jakie ramy czasowe.

Jeśli jest już chociaż szkic podróży , daj go na forum lub pisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy temat jeszcze aktualny ? Planujemy wyjazd koniec sierpnia poczatek wrzesnia , z dokladnym terminem mozemy sie dopasowac , cel abania, moto turystyczne,

witam.jezeli wyjazd bedzie 24-26.08 to sie zapisuje.moja trasa niekoniecznie,przez slowacje- ukraine- do wesolego cmentarza-trafangalska-ochrud-saranda-wzdluz morrza do omisalj tam mam spotkanie.powrot jak i kiedy dowolny.wolalbym tempo turystyczne.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Chętnie dołączyłbym do grupy. Kierunek Albania, Czarnogóra, jeśli nadal są chętni, jeśli nie to może być inna trasa. Mój termin to 22.08-4.09, chociaż dopuszczam poślizg o kilka dni. Jadę solo, spanie raczej pod dachem, ale bez zbytecznych luksusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również planuję Albanię..

Trasa dojazdowa tymczasem przez Słowację i Węgry, potem tak samo: Cro, Bośnia i Herc., Czarnogóra no i Albania. Powrotu jeszcze nie planowałem ;)

Na pewno nocleg gdzieś po drodze, w różnych miejscach np. na Węgrzech, na spokojnie piwko, potem na Cro, i w Czarnogórze, a potem leżakowanie i jazda w Albani, i powrót podobnie z noclegami (chociaż Rumunię na pewno ominę, bo nie trawię tego kraju..)

Co do terminu, maj za wcześnie, w środek sezonu też nie chcę jechać, więc pewnie wypadnie we wrześniu. Czasowo około 2 tygodni.

Jednym słowem, obserwuję wątek.

Intryguje mnie dlaczego nie trawisz "tego kraju" (Rumunii)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć

Wybieram się do Albanii na przełomie sierpnia i września ( 22.08 - 04.09 lub 29.08 - 11.09 do ustalenia ). Preferuje noclegi pod namiotem choć motele też mogą być. Trasa ->Słowacja-> Węgry->Chorwacja->Bośnia i Hercegowina->Czarnogóra->Albania, powrót to kwestia dogadania. Proszę o kontakt osoby zainteresowane.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...