Skocz do zawartości

Gleba parkingowa


Major87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Jako, że pogoda była dziś dość ładna, zabrałem młodego na parking "tuż za rogiem".

Plan był generalnie taki, że młody sobie pojeździ chwilę i pojedziemy do domu, zostawię Olka i wezmę Julę na wycieczkę.

Wszystko szło generalnie dobrze, zajechaliśmy w kilka minut na parking, młody pojeździł, ale powiedział, że chce zobaczyć "to kółko w górze". :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: Pokazałem mu kilka marnych prób stoppie, poderwałem przód kilka razy - generalnie ja się bawiłem, a młody podziwiał :P.

22106250091_38a27f993e_z.jpg


22083885252_c3633f81c6_z.jpg

Wpadła mi do głowy genialna myśl - byłby czas na jakiegoś bączka :D. Nigdy wcześniej nie udało mi się, parking pusty, hamulec dobry, więc czemu nie spróbować. Odsunąłem się tylko od małego, obroty w górę i j*b ze sprzęgła. Pierwszym razem udało się nawet ok

21474770253_64313f5d86_z.jpg


No i to w sumie początek końca. Kilka klatek z filmiku.

21473383244_5cc2f6dd6b_z.jpg

22106696571_b443dd664d_z.jpg

21475646923_8bed055d5b_z.jpg

22070638786_64e36f6d15_z.jpg

21909987719_55e49d5fc8_z.jpg

Uszkodzenia

wygięty podnóżek
złamana klamka hamulca
pogięta kierownica
złamane lusterko
rozdupczone w drobny mak zegary
porysowane plastiki i zbiornik
przetarta grzana manetka
...

22082673092_97101e8a31_z.jpg

ku*wa mać.... Wczoraj glebowałem w terenie, dzisiaj na asfalcie... Rower se muszę kupić :P....

Suza była w stanie dowieźć nas do domu, a nawet gdyby nie była, to spacerek zająłby może 10-15 minut. Większość już mam zrobioną, zostały tylko zegary do roboty, poza tym wszystko jest ok. Ta plama na ziemi to wacha, olej się nie rozlał.


Na dzisiejszej lekcji dane mi było podziwiać, jakie są efekty marnego nacisku na przód w czasie takich zabaw :P. Suza niby malutka, ale jak przód puścił to poleciałem jak szmata...

Edytowane przez Major87

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aurora_world_dreamy_eyes_kotek_maskotka_

Maskotka na osuszenie lez. :bigrazz:

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi przeszło :D.

To chyba najgłupsza gleba jaką do tej pory zaliczyłem, nawet głupsza niż ta przez boczną stopkę...

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suka to i jak szmatę traktujesz...daj jej na zimnym :icon_razz: :icon_mrgreen:

Jednak "Pure Sport" do czegoś zobowiązuje.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Oj nie raz jeszcze te Suze z gruzujesz coś czuję :) Poprosze link do filmiku :D



Też mi się tak wydaje :D... Filmik sobie daruję, bo jeszcze zostanę upamiętniony w "No prisoners" i dopiero będzie siara :D....

 

Suka to i jak szmatę traktujesz...daj jej na zimnym :icon_razz: :icon_mrgreen:


Gdzie tam jak szmatę, jesteśmy w bardzo udanym związku ;). Na zimnym nie dostaje wcale chyba, że zaśpię do roboty...


Majorze - przeciwskręt się kłania. :wink:



No tak, za wolno "jechałem", za bardzo skręciłem kierownicę :D.... Nie działało od 1km/h...

Swoją drogą, nie wie ktoś jak poderwać słabe moto tak, żeby przejechać więcej niż 20cm na kole? Jak próbowałem to efekt był taki, że syn zanosił się ze śmiechu, bo "dałem dupę tak wysoko" - jak się przesunąłem do tyłu :P

Próbowałem też "rolling burnout" - tutaj młody zapodał komentarz typu "po co hamujesz jak dajesz gazu"... Te czterolatki, w ogóle się nie znają.... :P

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradzał jak mistrz kierownicy

 

Że słucham? Doradzałem tak, jak sam się zachowuję na drodze i tak jak mnie nauczono, a nie jak mistrz kierownicy. Uwagi jako złośliwą nie odebrałem, bo ni w pi**ę ni w oko wątki nie są ze sobą powiązane.

Trza było napisać w tamtym wątku, żebym zamknął japę i uargumentować dlaczego, a nie wypadać jak części od HD po puszczeniu kierownicy :P

 

A do uszkodzeń mogę jeszcze dopisać rozkruszoną nieco stacyjkę :P.

Edytowane przez Major87

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...