Skocz do zawartości

Plotki na temat zmian w szkoleniu kandydatow na kierowcow


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Plotki poniewaz jedynie zaslyszane w branzy egzaminacyjnej.

 

Sprawa przedstawia sie tak.

 

Za moich czasow kiedy zdawalem egzamin na PJ kat B obok mnie na egzaminie siedzial moj Instruktor. Egzaminator siedzial na tylnem siedzeniu za instruktorem.

 

Idealne rozwiazanie, gdyz osrodki egzaminujace nie braly sobie na kark parku maszyn i kosztow z nim zwiazanych a zdajacy profitowal z tego rozwiazania, bo zdawal dokladnie na pojezdzie na ktorym sie uczyl.

 

Mam nadzieje, ze niomu nie musze tlumaczyc jakie efekty to dawalo.

 

Nie wiem dlaczego ten System egzaminowania zostal zmieniony na ten ktory od tylk lat nieskutecznie funkcjonuje ( znaczy skutecznie funkcjonuje tylko dla osrodkow egzaminacyjnych bo gola bez mydla :icon_mrgreen: , rowno jak leci i nie zwarzaja, ze krew sie leje i trup pada gesto :icon_mrgreen: ).

 

Nie nalezy liczyc na szybkie wprowadzenie ale moze jednak ktos pojdzie po rozum do glowy i wprowadzi nowe przepisy.

 

Dzieki nim branza szkoleniowa w znacznym stopniu by sie odprezyla a rynek branzowy rozluznil eliminujac nieudacznikow ktorzy udaja, ze szkola. Wreszcie ktos zacznie byc odpowiedzialny za to co robi !

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha, Klod jak zwykle dowciapny.

 

U Niemcow jast jak jest i zmiany nie sa potrzebne, bo przy pewnej kwocie zostajesz cytowany do urzedu i gesto sie dlumaczysz dlaczego masz zdawalnosc nizsza od reszty w swojej wsi :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janosikk,

 

nie mow prosze, ze od zawsze bo NIE bylo od zawsze, zawsze bylo tak jak pisalem, tyle, ze Jakis mundry chcial ulepszyc, i tez mu nie wyszlo !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki horyzont czasowy - ojciec też zdawał na "państwowym" piździku w latach 80 tylko wówczas ośrodek egzaminacyjny był w każdej małej mieścinie.

A jak wam coś tam poprzestawiali za Odrą no to co ja moge :P

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janosikk, Ty dalej swoje :icon_mrgreen:

 

Zdawalem w 1978 w Gdansku

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez nie wykluczam absolutnie takiej możliwości . Ja zdobyłem kat. A w czasach gdy 17-latkowie mogli wsiadać na litra(2003 - wtedy nie było opcji jeżdzenia swoim sprzętem na egzaminie) :D natomiast B miałem w łapach tuz po ukończeniu 17 (99').Co robić , takie casy :P

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawalem na nowym Fiat 125p

 

Powrot do korzeniu umozliwilby roznorodnosc w pojazdach bo nikt ie patrzylby przy zakupie, czym dysponuja osrodki egzaminacyjne.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaeS ..... Ty sie o Nas nie martw ....... zmiany proponuj u siebie a nasze podwórko zostaw nam :D

 

p.s. Ja zdawałem na "Maluchu" ..... ledwo się miesciłem i Egzaminator siedział obok. Zdawało się wewnętrzny egzamin i potem zapisywało do Worda. Jedyny plus z tamtych czasów że Osrodków egzaminacyjnych było w miescie więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaeS ..... Ty sie o Nas nie martw ....... zmiany proponuj u siebie a nasze podwórko zostaw nam

 

Klod

 

To o co i o kogo mam sie martwic pozostaw mnie.

 

Problem w tym, ze Wasze papierowe tygrysy nie po0trafia rozwiazac problemu skupu butelek a Ty oczekujesz, ze oni wpadna na cos czego ich szara komorka ( jedna ) nie jest w stanie ogarnac :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod,

 

pomyslales juz, ze ktos stojacy z boku moze widziec cos duzo lepiej niz ktos kto stoi z boku ?

 

Moze bylo by warto sie nad tym zastanowic.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...