Skocz do zawartości

Suzuki GSX-S 1000/F


Rekomendowane odpowiedzi

R@F kufry założysz do golasa, szybkę też, tyle że brak owiewek w turystyce też będzie odczuwalny. Chociażby np. podczas długotrwałej jazdy w deszczu.

Wydaje mi się, że różnica w masie i gabarytach klasy powiedzmy około 750 a 1000 nie jest duża. Prawda jest też taka, że litrowe pojemności dysponują większym momentem i nie trzeba ich wysoko kręcić żeby ciągnęły, co przy charakterze turystycznym jest jednak plusem.

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R@F kufry założysz do golasa, szybkę też, tyle że brak owiewek w turystyce też będzie odczuwalny. Chociażby np. podczas długotrwałej jazdy w deszczu.

Wydaje mi się, że różnica w masie i gabarytach klasy powiedzmy około 750 a 1000 nie jest duża. Prawda jest też taka, że litrowe pojemności dysponują większym momentem i nie trzeba ich wysoko kręcić żeby ciągnęły, co przy charakterze turystycznym jest jednak plusem.

Pozdr.

F.

Ale mi nie chodzi o stosunek PS/KG. Ujezdzalem SV650S we 2 i zle nie bylo (jesli chodzi o motor)

Porownaj sobie takiego GSR600 do GSX650 - 220 vs 250kg. Owszem na przeloty autostradowe motocykl 250kg jest super, po Chorwacji tez mi sie moim Tigerem niezle smiga ale... mam tak blisko w Alpy i marzy mi sie np. Stelviopass zaliczyc i jakos nie jestem optymistycznie nastawiony do tych 180° nawrotow na moim Tigerze (szczegolnie tych prawych, zarowno w gore jak i w dol). Oczywiscie we 2. Samemu pewnie dalbym rade. Zdaje sobie tez sprawe z tego ze to nie tylko masa ma wplyw na prowadzenie - testowalem VFR1200F i bylem zaskoczony jak te niemal 270kg daje sie latwo opanowac, zwlaszcza przy malej predkosci. Centralizacja masy i niski srodek ciezkosci robia swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tak, ale nie za Suzuki a Triumpha. Jeszcze nie zrobili maszyny pod moj gust. Tzn. do szalenstw i na wypady we 2. (Superduke GT pomijam ze wzgl. budzetowych). Dlatego mam 2 sprzety. I dla tego 2 wariantu szukam cos lzejszego zamiast mojego Sport Tigera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...