Skocz do zawartości

KX250 1998 wyskakująca 4


luki_nni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie takie już padło kiedyś ale u mnie jest inaczej, wszystkie tryby w skrzyni są OK. Jedynie przekładka ta która kieruje zębatką chodząca na wałku tym co jest kosz sprzęgłowy była wytarta. Wymieniłem na nową co jeszcze mogło powodować wyskakiwanie. Przy stabilnej jeździe bez gwałtownych przyspieszeń było OK. Problem zaczynał się gdy dodało się mocno gazu albo sprzęt był pod obciążeniem (pod górkę)

 

Ma ktoś jakies pomysły

post-81853-0-98045600-1432728328_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tryby według mnie nie posiadają oznak zużycia, jedynie tyły zębatek wieczorkiem wrzucę fotki dokładniejsze może coś doradzicie. Jeden magik napomniał mi coś o podkładkach pod zabezpieczenia żeby nie było dużych luzów co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tryby według mnie nie posiadają oznak zużycia, jedynie tyły zębatek

 

O tym właśnie napisał Goofer.

Skrzynia kłowa 4-go biegu zdechła.

 

Jeden magik napomniał mi coś o podkładkach pod zabezpieczenia żeby nie było dużych luzów co o tym sądzicie?

 

Jeśli jest magikiem,to każ mu zniknąć,bo głupoty wygaduje :biggrin:

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 5 zdjęć wygląda znośnie,ale reszta to przedstawia już zajechaną skrzynię.

Widać też,że ktoś próbował szlifierką kątową reanimować niektóre kły :laugh:

 

Moja rada-szukaj sprawnej, kompletnej skrzyni

Edytowane przez DZIKOWSKI

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie stać mnie na całą skrzynię :(

 

Sprawną używkę idzie wyrwać za około 5 władków. Może nawet taniej. Szukaj po necie.

Ja już patrzyłem i widziałem taką skrzynię do kx-a z uszkodzoną podajże 2-ką za 150 zeta :biggrin: .

Teraz Twoja kolej :)

Edytowane przez DZIKOWSKI

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W KX często skrzynie biegów miały modyfikacje. Tak że jak będziesz szukał skrzyni policz ilość zębów na poszczególnych kołach i zmierz średnice żeby mieć pewność, że będzie później pasować.

A co do Twojej to już nie bardzo idzie z nią coś zrobić

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...