Skocz do zawartości

Wycieczka/wakacje po linii brzegowej bałtyku, wyjazd z Kalisza, 7-10dni, osoby chętne poszukiwane


diego93z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie trasa od Poznania taka jaką już jechałem. Nad tym jeziorem to coś ciekawego jest, że te pare kilometrów w bok jedziemy?

Co do Leszna, dobra można w Lesznie.

I ten skok w bok teraz zobaczyłem na google to chyba nie jest dobry pomysł z jeziorem - tam są drogi prawie piaskowe jak włączyłem street view :P Z Wałcza prosto na Czaplinek bym gnał to szybciej zajedziemy i będzie można trochę odpocząć przy piwku nad wodą. Wydaje mi się, że sporo czasu stracimy na to jeziorko.

Edytowane przez diego93z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wałcza prosto na Czaplinek bym gnał to szybciej zajedziemy i będzie można trochę odpocząć przy piwku nad wodą. Wydaje mi się, że sporo czasu stracimy na to jeziorko.

Z Wałcza na Czaplinek w tym roku to samobójstwo - jedno wielkie wykopalisko i wahadło za wahadłem :banghead: - jedź "przez jeziorko" bo za dwa dni nie dojedziesz.

Właśnie wróciłem z wypadu "antyupałowego" ze Złocieńca (dokładnie z Cieszyna nad jeź. Siecino), trasa jaką lecieliśmy to za Czarnkowem w lewo na Wieleń, potem w prawo w 153 do Siedliska, potem w lewo w 180 do 177 i w prawo w 177 przez Człopę, Tuczno, Mirosławiec, Sośnicę (tu odbijaliśmy w lewo na Złocieniec) lecisz do samego Czaplinka. Drogi wąskie i momentami trochę połatane, ale bez przesady i sporo "pozytywnie zawinklowanych" odcinków. Do tego za Mirosławcem piękny zapasowy pas startowy (dla "miszczów prostej") i sporo innych atrakcji po drodze. Potem z Czaplinka do Połczyna Zdr. droga, której żaden "szanujący się" motocyklista ominąć nie powinien - przejedziesz to zrozumiesz ;)

Edytowane przez zalmen3

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten skok w bok, to nie chodziło mi o jezioro Pile tylko o Borne Sulinowo. Tyle kiedyś się słyszało o tym miejscu, dlatego chciałem zobaczyć postapokaliptyczne widoki i ......... http://www.zlot.bornesulinowo.pl/letni/ . Tylko trochę nam się daty nie zgrały, ale mogę kiedy indziej tam podjechać, to nie jest gwóźdź programu.

 

@romans, @zalmen3 dzięki za podpowiedzi

 

no i Szwecja, tu bym się upierał aby zaliczyć (tak dla jaj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wałcza na Czaplinek w tym roku to samobójstwo - jedno wielkie wykopalisko i wahadło za wahadłem :banghead: - jedź "przez jeziorko" bo za dwa dni nie dojedziesz.

Właśnie wróciłem z wypadu "antyupałowego" ze Złocieńca (dokładnie z Cieszyna nad jeź. Siecino), trasa jaką lecieliśmy to za Czarnkowem w lewo na Wieleń, potem w prawo w 153 do Siedliska, potem w lewo w 180 do 177 i w prawo w 177 przez Człopę, Tuczno, Mirosławiec, Sośnicę (tu odbijaliśmy w lewo na Złocieniec) lecisz do samego Czaplinka. Drogi wąskie i momentami trochę połatane, ale bez przesady i sporo "pozytywnie zawinklowanych" odcinków. Do tego za Mirosławcem piękny zapasowy pas startowy (dla "miszczów prostej") i sporo innych atrakcji po drodze. Potem z Czaplinka do Połczyna Zdr. droga, której żaden "szanujący się" motocyklista ominąć nie powinien - przejedziesz to zrozumiesz ;)

 

A dzięki za info, czyli Borne Sulinowo może być. A tym odcinkiem (Czaplinek - Połczyn Zdr.) jechałem już w tamtym roku, powoli i z gęba opuszczoną poniżej baku z wrażenia jakie tam piękne widoki były, i te winkle :)

 

do Połczyna macie super motocyklowe winkle, a w mieście przy ul. Piwnej/Browarnej (centrum i po drodze) jest miejscowy browar Fuhrmann z super piwkiem ;)

W takim razie w drodze powrotnej zahaczam bo lubię piwko :D

 

 

Ten skok w bok, to nie chodziło mi o jezioro Pile tylko o Borne Sulinowo. Tyle kiedyś się słyszało o tym miejscu, dlatego chciałem zobaczyć postapokaliptyczne widoki i ......... http://www.zlot.bornesulinowo.pl/letni/ . Tylko trochę nam się daty nie zgrały, ale mogę kiedy indziej tam podjechać, to nie jest gwóźdź programu.

 

@romans, @zalmen3 dzięki za podpowiedzi

 

no i Szwecja, tu bym się upierał aby zaliczyć (tak dla jaj)

A no to Borne Sulinowo jest git, ja nie słyszałem o tej miejscowości, ale cóż, młody jestem, mało jeszcze słyszałem :P Teraz wiem, i można odwiedzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

chcę zabrać dziewczynę na wakacje do Szwecji. Myśleliśmy, żeby jechać motorem do Gdyni stamtąd promem do Karlstrony. Myśleliśmy nad promem Stenaline - https://www.stenaline.pl/trasy/gdynia-karlskrona Zrobiłem mały wywiad wśród znajomych i kilkoro z nich płynęło tym promem. Problem taki że korzystali z auta. Ciekawy jestem jak to wygląda z motorem. Nie ma problemu? Zauważyłem na stronie że nie ma problemu z taką rezerwacją ale jestem ciekaw jak to jest w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ręki i sezonu, wracaj do zdrowia

tak z ciekawości co Cię zaatakowało: czołg czy moto?

o kasę się nie martw, akurat zadzwoniłem do Kołobrzegu i przesunąłem płatność na 05.08.2015

 

Krzychu, dzięki za przelew

 

czyli zostało trzech muszkieterów

 

Ani to czołg ani moto,

najzwyczajniej co najmniej 3 pijanych dresiarzy pod miejscowa dyskoteka o nie najlepszej opinii ;)

do tego zgubiony zegarek za prawie 1ooo zł i podarta koszulka,

szkoda, że wyjazd nie był 2 tyg temu :dry:

Ile zamierzacie spędzić czasu na morzem? może autem bym przyjechał na kilka dni :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

chcę zabrać dziewczynę na wakacje do Szwecji. Myśleliśmy, żeby jechać motorem do Gdyni stamtąd promem do Karlstrony. Myśleliśmy nad promem Stenaline - https://www.stenaline.pl/trasy/gdynia-karlskrona Zrobiłem mały wywiad wśród znajomych i kilkoro z nich płynęło tym promem. Problem taki że korzystali z auta. Ciekawy jestem jak to wygląda z motorem. Nie ma problemu? Zauważyłem na stronie że nie ma problemu z taką rezerwacją ale jestem ciekaw jak to jest w praktyce?

Skoro przewożą to jaki by miał być problem? Zawsze możesz do nich zadzwonić i się dowiedzieć na infolinii bo ja nie mam z tym doświadczenia.

 

 

 

W praktyce też nie ma problemu. Warto zabrać pasy do mocowania ładunków.

 

Hmm, dlaczego warto?

 

 

Ani to czołg ani moto,

najzwyczajniej co najmniej 3 pijanych dresiarzy pod miejscowa dyskoteka o nie najlepszej opinii ;)

do tego zgubiony zegarek za prawie 1ooo zł i podarta koszulka,

szkoda, że wyjazd nie był 2 tyg temu :dry:

Ile zamierzacie spędzić czasu na morzem? może autem bym przyjechał na kilka dni :biggrin:

Ghrrr, jak mnie takie tępe k**wy denerwują. Nie zazdroszczę.

Mariusz z Kaziem to po Kołobrzegu chyba szybko uciekną z tego co się orientuję, a ja z Łeby poletę dalej na wschód, aż do Gdańska, w sumie nie planuje też długo przesiadywać bo samemu to wiadomo jak jest :( Byś był to by się posiedziało trochę dłużej, a się dresy posrały i sam będę zwiedzał

Edytowane przez diego93z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, może nie sam............ My do Wrocka musimy wrócić około czwartku, może piątku.

Pogadamy o dalszej trasie w .... trasie. O której w Lesznie? Myślałem o 9:30, na jakiejś stacji. Podaj gdzie dla Ciebie będzie wygodnie.

 

Karol przyjedź do Łeby, Twoje łóżko jest wolne. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, może nie sam............ My do Wrocka musimy wrócić około czwartku, może piątku.

Pogadamy o dalszej trasie w .... trasie. O której w Lesznie? Myślałem o 9:30, na jakiejś stacji. Podaj gdzie dla Ciebie będzie wygodnie.

 

Karol przyjedź do Łeby, Twoje łóżko jest wolne. :biggrin:

A no to gitowo :)

Z domu mam ok 2h do Leszna, no to o 7:30 wyjazd, z racji faktu, że jest ciepło to bym proponował nawet o 9:00 się tam spotkać. Bo potem 38stC może nam dać popalić :P

 

Mi wygodnie będzie po drodze :P

Np tutaj: https://www.google.pl/maps/place/Grupa+CAMEL/@51.8607467,16.5743572,17.79z/data=!4m5!1m2!2m1!1sstacja+paliw+w+pobli%C5%BCu+Leszno!3m1!1s0x0000000000000000:0x841f3a1dcd39e145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...