Skocz do zawartości

Bałkany - Albania - Grecja - Bułgaria maj /czerwiec


unp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ktoś się wybiera w te rejony w tym terminie ?

Start ~ 26 maja, powrót nie później niż 7 czerwca.

Wstępna trasa ma 4500 km. W miarę możliwości wykluczając drogi płatne.

Noclegi głównie namiot i wyżywienie we własnym zakresie, sporadycznie nie wykluczam hotelu i restauracji ( np. zła pogoda ).

Bardziej nastawiam się na jeżdżenie niż zwiedzanie ( lub inaczej zwiedzanie z perspektywy siedzenia motocykla ).

Startuję ze Śląska. Póki co jadę sam na motocyklu turystycznym.

Szczegóły do dogadania. A plany nawet w trakcie wyjazdu do zmodyfikowania. Bez napinki ma być relaks.

 

Mile widziane towarzystwo 1 lub maks 2 innych motocykli na i podczas trasy.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie

 

Natomiast Chorwację, Włochy i Alpy mam już "zjechane" i wolałbym tych kierunków unikać.

Więc jeżeli plan Twojej trasy jest modyfikowalny to spróbujemy złapać kompromis.

Jeżeli zależy Ci na tym co zaplanowałeś to możemy zrobić jakiś wspólny fragment naszych tras.

Prześlij mi Twój numer telefon na PW lub mailem to spróbujemy to obgadać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłałem na Twoją skrzynkę kilka informacji.

cześć Chłopaki,

czytam o waszych planach i chyba byłby chętnym żeby się jakoś podłączyć. Generalnie każda trasa na połódnie mi pasuje ale jak by się dało to bardzo bym chciał przelecieć przez Rumunie i dwie oczywiste i kultowe trasy. Nigdy tam nie byłem a wszędize czytam wiele pozytywnych opinii.....

Termi w okolicy 29 maja do 6-7 czerwca jest dla mnie OK.

Obecnie doposażam mojego KTMa w jakieś podrużne pierdoły, mam więc nadzieję że podoła. Spać moge wszędzie, choć wolałbym nie taszczyć namiotu itd. Jesli jednak tak ustalimy to jakoś się ogarnę.

 

Dajcie znać czy cos ostatecznie ustaliliście i czy nie będę wam wadził.

 

Pozdro Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

dzięki za odzew w temacie.

 

@Machajos

Jak pisałem na wstępie 7 czerwca muszę wrócić więc Twoja propozycja nie da rady.

@KaniaK

Niestety będzie trudno się zgrać jak chcesz ogarnąć Transalpinę i Transfargarską.

Trzeba zobaczyć i mieć własne zdanie. Ja byłem trochę rozczarowany. Zaliczyłem obie trasy w zeszłym roku.

Choć nasze odczucia mogą być różne, ze względu na motocykle którymi jeździmy.

 

Wracając do propozycji:

Chciałbym ruszyć najpóźniej 27 maja rano. Mogę dzień , dwa później ale wtedy skraca mi się czas na podróż.

Ja miałem zaplanowane 4 noclegi w obiektach typu B&B, a 6 pod namiotem.

Miejsce docelowe to Zakyntos. Tam ze 2-3 dni na odpoczynek i objechanie okolicy.

Mam kilka pomysłów na ciekawe miejsca w ramach dojazdu i powrotu, ale to trzeba dogadać.

Wolałbym ominąć też Chorwację , ponieważ będę tam miesiąc później też na moto.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez unp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Robert,

 

zapomniałem że 4 czerwca jadę na ślub znajomych,..

czy 6 - 14 czerwca będzie ok ?

cześć,

 

w zasadzie czemu nie... podaj nr telefonu. Przedzwonie i pogadamy.

 

R.

 

cześć,

 

w zasadzie czemu nie... podaj nr telefonu. Przedzwonie i pogadamy.

 

R.

, ale własnie zerknąłem w kalendarz. 4 czerwca to czwartek. Nic nie pomyliłes z ta data ślubu???

 

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć

 

Nie ma ekipy, jadę sam ( żona się jeszcze zastanawia ;) )

Raczej asfalt ze względu na charakter motocykla , którym jeżdżę - turystyk.

Koszty to bardzo indywidualna sprawa. Myślę, że należy założyć przedział 4000 - 6000 zł.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy, zalogowałem się tylko po to aby ewentualnie pomóc tym którzy chcą uzyskać informacje na temat Albanii.

jest nowe forum www.albaniaforum.pl.

Jest to nowe forum także zapraszam jak ktoś poszukuje informacji odnosnie AL i krajów osciennych. z tego co się orientuje to chyba miłośników jednosśadów tam jeszcze nie ma.

 

Jeżeli nie można u Was zapraszać na inne fora to proszę administratora u wykasowanie wpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...