Skocz do zawartości

Czy okleina z Hondy CR 125 będzie pasowała do 250 ( taki sam rocznik )


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to nie ten dział to wybaczcie ale nie wiedziałem gdzie to napisać.

Więc tak jak w temacie. Mam upatrzoną fajną okleinę ale niestety jest ona do 125 ( 99r ) a ja posiadam 250 ( 99r ), pytanie moje jest czy ta okleina podpasuje do mojej CR ( tej 250 ) ?

Tak wiem, mogę sobie poszukać innych oklein ale jakoś ta mi się bardzo spodobała i chciałbym ją mieć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta mi się bardzo podoba: HONDA CR 125 1999 rockstarred

 

Będę okleinę naklejał po raz pierwszy więc jak ktoś ma jakieś ewentualne rady, jakoś może pomóc to bardo bym prosił.

Jak ktoś ma do polecenia jakąś okleinę to też bym się uśmiechnął.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Thoki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fajna, sam bym sobie taką sprawił, chociaż w przyszłości myślę nad autorską jakąś, jak mam już zmieniać.

Rada przy naklejaniu - dobrze odtłuść powierzchnię którą będziesz oklejał.

jest też fajna metoda "na mokro", ale nie jestem pewny czy sprawdzi się przy okleince - http://www.dkmotocykle.pl/jak-naklejac-naklejki-drukowane-r129.html

 

PS: daj znać jak z tą okleiną z grafikanamotocykle.pl, ciekaw jestem jak klej trzyma i jaka jest grubość tych oklein.

Edytowane przez DK Motocykle

Największy w Zielonej Górze Sklep motocyklowy - DK Motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę okleinę naklejał po raz pierwszy więc jak ktoś ma jakieś ewentualne rady, jakoś może pomóc to bardo bym prosił.

 

Kupiłem kiedyś podobną i na tylnych boczkach,które są wypukłe ta okleina bez opalarki dobrze się nie rozłoży.

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta okleina to druk wielkoformatowy na zwyklej, cienkiej foli. Na motocykl terenowy bym tego nie naklejal, nie jest to zbyt trwale.

To jest Twoja opinia ? Tzn. Miałeś kiedyś taką okleinę i Ci to odpadało ? Czy po prostu wyczytałeś to gdzieś na forach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...