Skocz do zawartości

Szukam Kompana z okolic Wilanowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie z racji tego że zbliża się sezon a ja zakupiłem swoją pierwszą maszynę poszukuję kompana/ kompanów z okolic Wilanowa którzy śmigają na enduro. Nie bardzo znam teren i nie wiem dokładnie gdzie śmigać , zjeździłem ostatnio błonia i dojechałem też na Wisłę jednak we dwóch zawsze raźniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje byłe okolice. Upalałem tam quada przeprawowego. Pamiętaj, że teraz cały teren "za wałem" od Siekierek do piaskarni, gdzie zaczyna się rezerwat Zawadowski to teren NATURA 2000 a co za tym idzie, służby maści wszelakiej nabyły mocy prawnej do ścigania wszystkich "spalinowców".

To był główny powód, dlaczego przestałem tam jeździć...

---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na tym też żeby można było w miarę dojechać terenem bo szkoda opon a z Wilanowa jest troche km do Baniochy :P ale wybiorę się wzdłuż wisły mam nadzieje że trafię na poligon. A mam pytanie z innej beczki, macie zarejestrowane swoje maszyny ? Policja czepia się jak jedzie motor bez blachy ? Zatrzymał was ktoś kiedyś na enduro bez rejestracji ?

Ps. Otwock to niestety już nie w moim zasięgu , tam musiałbym wrzucić motor na jakieś autko. Nadal szukam kompana do śmigania :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj tylko, że jak będziesz leciał nad Wisłą, to siłą rzeczy przelecisz nie przez Naturę 2000 ale Rezerwat Zawadowski a to już cięższy kaliber :-)

 

Co do moto bez blachy to już kwestia na kogo trafisz. W terenie blacha teoretycznie niepotrzebna. Drogi publiczne przy Wale to drogi lokalne i też spotkałem się z przymrużeniem oka. Ale na dwoje babka wróżyła...

 

Co do Baniochy. Część dróg wzdłuż wału to szutry, więc opon tam nie zostawisz. Kieruj się blisko wzdłuż wału w kierunku na Górę.

Edytowane przez Maartin

---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...