Skocz do zawartości

MOJ MOTOCYKLOWY START


Rekomendowane odpowiedzi

czesc niedlugo skoncze 16 lat i mam w planie zakup hondy nsr 125r. prosze

napiszcie co sadzicice o tym motorku czy bedzie dla mnie dobry jako

poczatkujacego motocyklisty (przesiadka z rometa ogara 200 :buttrock: )

prosze tez o wszelkie informacje dotyczace mozliwosci tuningowania tej hondy -

jakie akcesoria, ile kosztuja, ile daja itd. oraz o jakies linki zwiazane z

nsr-ka.

pozdrawiam i z gory dziekuje :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Moim zdaniem na początek będzie dobry,równie dobra może być ETZ 150,ale wiadomo,że wybór zależy od zasobności porttfela i indywidualnych upodobań :mrgreen:

 

Jednak na Twoim miejscu(jako początkujący motocyklista wkraczający w świat większych prędkości :mrgreen: ) najpierw wziąłbym sobie to na spokój i szlifował swoje umiejętności, a dopiero później odkręcałbym bardziej manetkę i zabierałbym się za "tuning".

 

Pozdrawiam :buttrock:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam GS 500

fajny motorek, nie znudzi CI sie po tygodniu

pojazd na lata - tani do kupienia, tanie w użytkowaniu, tanie części i jest ich dużo (motorow i częsci)

nie ma sie co bac pojemności

za duzo nim co prawda nie pojeździsz, ale zrobisz prawko i bedzie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde... ale się wygłupiłem! :oops:

wydawało mi się że kermit_125 chce kupic aprilie... :buttrock: czytać nie potrafie :buttrock:

 

no.. ale i tak jestem za czterosówem czyli CBR 125. Coprawda NSR ma osiągi po odblokowaniu coś koło 2x leprze ale czy tylko to się liczy :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NSR to dobry wybor. Maja dobre osiagi a i silniki sa wytrzymale jak na wyzylowane 125ccm. Ja widzialem CBR 125 nowa za 11000 bodajze. Widzialem na zywo CBR-e i jakas mala mi sie wydawala. Jedyne, co mi sie w niej podobalo to dzwiek jak na 125 :buttrock:. No i spalanie. Ogolnie w Polsce jest najwiecej NSR-ek jezeli chodzi o 125ccm, wiec latwo z czesciami, sa tansze... Jak zdalem na A1 to tez mialem NSR-ke i milo wspominam 8). BTW, Kollector: NSR tez sie po tygodniu nie znudzi :buttrock: Osiagi ma calkiem podobne do GS500.

 

Dopisane:

Co do kurtki, to ja niedawno kupilem na http://www.amx.republika.pl/home.html . Fajna skorzana kurtka, ochraniacze ma, wyglad tez super! W razie potrzeby mozna wymienic gdy nie pasuje. Gosciu nawet wysyla na swoj koszt :banghead:

Jezeli chodzi o kask to mam Caberga z Allegro i jestem zadowolony. Za ok 300zl mozna kupic nowy, porzadny kask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opatrzylem sobie ostatnio nowa cbr i zdecydowanie wole nsr poniewaz cbr-ka jest duzo slabsza i wyglada na duzo mniejszy motorek... a to ze jest to 4 suw... nie przemawia do mnie az tak zebym wolal cbr niz nsr :buttrock:

mam jeszcze prosbe o jakies rady dotyczace jazdy na takim motorku bo chcialbym sie dowiedziec jak najwiecej... za wszystko wielkie dzieki :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...