Skocz do zawartości

Przerywanie na niskich obrotach Kawasaki z750


Jankos132
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co ruszać skoro jeździ, nie? ;)

Nie. Po co? Jak dbasz tak masz, ja o swoje zawsze dbam. W najbliższym czasie sprawdzam zawory i po co jeżeli nic nie słychać niepokojącego w silniku? Po to żeby wyeliminować wszystkie niezgodności. Jestem przekonania, że jak coś sie popsuje to trzeba to naprawić, a nie wyrzucić lub zamienić na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... a nie mogę sobie teraz pozwolić na takie wydatki" czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie pow, ze wykluczam wgranie nowej mapy tylko, że nie mogę teraz sobie pozwolić na taki wydatek, trzeba najpierw zrozumieć tekst potem się wypowiadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pieniędzy to właśnie pokazałem, że nie dbam o swój własny motocykl, bo nie wgram teraz nowej mapy tylko za 2, 3, a może nawet 4 miesiące haha rozśmieszyłeś mnie :) Nie każdy śpi na kasie, niektórzy muszą harować żeby coś osiągnąć. Ty może tego nie rozumiesz, nie mam zamiaru się z Tobą sprzeczać, bo nie na tym mi zależy, tylko ciekawi mnie po co się udzielasz jak nie masz nic do powiedzenia na temat. Pretensji nie mam do nikogo, bo nie mam za co i nwm o co Ci teraz chodzi, może mi to wytłumaczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie mam nic do powiedzenia? Zaproponowałem Ci zakup oryginalnej puchy jak nie masz na mapę, ale Ty chyba wolisz żeby Ci się zawory wypaliły, stąd komentarz na temat dbania.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...