Skocz do zawartości

Dane gaźnika - kto ma ?


Herdi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest coś takiego jak Autodata do samochodów. Dane techniczne wszystkich aut zebranych w jednym miejscu. Analogicznie jest coś takiego do motocykli. Nazywa się Motodata. Zainteresuj się tym, poszukaj w Google. Podpowiem, że jest na jednym z większych polskich serwerów plikowych, którego nazwa ma coś wspólnego z małym gryzoniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak Autodata do samochodów. Dane techniczne wszystkich aut zebranych w jednym miejscu. Analogicznie jest coś takiego do motocykli. Nazywa się Motodata. Zainteresuj się tym, poszukaj w Google. Podpowiem, że jest na jednym z większych polskich serwerów plikowych, którego nazwa ma coś wspólnego z małym gryzoniem.

 

Dzięki za Twą celującą radę ale jakbyś tam zajrzał to byś wiedział zę nie ma tam tego czego potrzebuje.

 

 

OK, znalazłem - do zamknięcia/usunięcia :)

Edytowane przez Herdi

-------------------
Pozdro Herdi

Śrubkomistrz w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam przed sobą Motodatę i jak byk wszystko ładnie jest napisane, rozpiska każdej dyszy, typy iglic do wersji na różne kraje. Ale cóż, nawet nie chciało się poszukać tylko liczysz na podanie jak na tacy to radź sobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam przed sobą Motodatę i jak byk wszystko ładnie jest napisane, rozpiska każdej dyszy, typy iglic do wersji na różne kraje. Ale cóż, nawet nie chciało się poszukać tylko liczysz na podanie jak na tacy to radź sobie sam.

 

W MD jest tylko BDSR36, tatomiast gaźnik ten występował w wersjach: E-02,25,34, E-18,39 E ..... i między innymi 34E6 a bebechy w środku się różniły :). Tak więc naprawdę dzięki za chęci ale może nie zwróciłeś uwagi o co konkretnie pytałem :) Luz.

-------------------
Pozdro Herdi

Śrubkomistrz w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...