Skocz do zawartości

Kawasaki eliminator 125 poważny problem:(


Marcin332
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

Dostałem od rodziców takie właśnie kawasaki przywieźli mi to z niemiec moto uszkodzone urwało tłok rozwaliło cylinder i głowicę jeden zawór więcej nie wiem do już dalej silnika nie rozbierałem:( nie mogę znaleźć do tego części dzwoniłem w parę miejsc i wszyscy mówili jedno serwis:( w serwisie sam cylinder ponad tys zł:( co ja mogę teraz z tym zrobić?? może silnik od innego 125 będzie pasował?? z góry dziękuję za pomoc::))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie ma, w serwisie będą. A jak się chce tanio, to trzeba szukać i być cierpliwym, ot co.

Do mojej GPZty zestaw na dwa gary tłoki + pierścienie + cylindry + uszczelki to niecałe 300. Silnik nadal mam, powoli będę sobie go robił, a zakupuję niedługo drugi za 70 funa, z 95 roku, po remoncie, z elektryką. Znalazłem go w jednej grupie na gejbuku, może poszukaj tam?

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam gejbuka:p No w serwisie są ale cena masakra:( a tak w ogóle mieszkam obok granicy niemieckiej i czeskiej więc jakby ktoś czegoś potrzebował pisać na priv służę pomocą;) szukałem tez na tej irlandzkiej stronie dondel czy jakoś tak ale tam też lipa:( na niemieckim ebayu to samo;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/kawasaki-el125-eliminator-1999-na-czesci-i4970575494.html

 

Zgaduję że nie widziałeś tego ogłoszenia bo jak wszedłem to wyskoczyła liczba odwiedzin "1" ;)



Nawet jak tu sie nie uda, to szukaj, sprawdzaj ogłoszenia co kilka dni i na pewno trafisz...



Możesz jeszcze zadzwonić tutaj:

 

733 241 737

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...