Skocz do zawartości

Młoto-wiertarka Graphite 1500w sds+ nówka


veronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
na sprzedaż mam wiertarkę / młot firmy Graphite , kupiłem ją w zeszłym roku na prezent dla Ojca, zanim mu ją dałem kupił sobie taką samą. Ja jej nie potrzebuje ani razu nie była użyta. Cena o 100zł niższa niż w sklepie. Do wglądu faktura za zakup.

dane:

Charakterystyka :

System antywibracyjny rękojeści AVH redukuje wibracje powstałe podczas użytkowania.
Korpus obudowy przekładni wykonany z magnesium obniża ciężar urządzenia oraz zwiększa trwałość urządzenia.
Silnik z dużym zapasem mocy pozwala wykonanie nawet najbardziej wymagających prac wiercąco - kujących.
Posiada możliwość wyłączenia udaru umożliwiającą wiercenie w drewnie, metalu, ceramice.
Sprzęgło bezpieczeństwa chroni użytkownika podczas pracy w przypadku zablokowania wiertła.
Dwuskładnikowa powierzchnia rękojeści głównej zwiększa komfort pracy szczególnie podczas długotrwałego użytkowania.

PARAMETRY UŻYTKOWE:
Młot udarowy SDS+ 1500W, obroty 750 min-1, udar 3200 min-1, energia udaru 4.5 J,
3-funkcyjny, maksymalna średnica wiercenia w betonie 36 mm, przewód 3 m, (LxH) 410 x 260 mm,
masa 6 kg,
akcesoria: 3 wiertła do betonu, 2 dłuta, osłona przeciwpyłowa, zasobnik ze smarem, walizka

DANE TECHNICZNE:
- Moc 1500 W
- Napięcie znamionowe 230V ~ 50Hz
- Typ uchwytu SDS PLUS
- Prędkość obrotowa 750 obr/min
- Liczba udarów 3200/min
- Siła uderzenia 4,5J
- Waga 5,65kg

 

 

 

link do ogłoszenia na olx :

 

http://olx.pl/oferta/nowa-wiertarka-mlot-graphite-58g862-1500w-sds-CID628-ID8qPNz.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...