Skocz do zawartości

Coś dla początkującego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Panie i Panów :)

 

Mam jedno, ale ważne pytanie. Otóż chcę zacząć swoją przygodę z Enduro, ale bardziej będzie to jeżdżenie po polnych drogach i po lesie. No może czasem jakieś podjazdy. I moje pytanie jest następujące, jaki motocykl wybrać i czym się kierować w wyborze? Mowa oczywiście o używanych. Myślałem nad Kawasaki KX 250 albo KTM SX 125. Są też takie oferty blisko mnie, więc jest to dla mnie okazja. Oczywiście mówię tutaj o rocznikach KX 250 '99 a KTM '00/01/02. Prosiłbym o pomoc w wyborze oraz jakieś wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za radę, mam około 5/6 tysięcy + pieniądze na strój.

 

EDIT/

 

Jeśli widzieliście gdzieś tanie te motocykle to prosiłbym o jakieś linki czy coś.

Edytowane przez Filip.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, ja dołączę się do pytania kolegi bo sam chciałbym zacząć przygodę w jeździe po lasach i po polnych drogach, no i też z czasem wziąć pod uwagę podjazdy.

1. Jakie macie nastawienie co do pojazdów crossowych którymi będziemy jeździć enduro?

2. Pierwszy motocykl, 85 czy 125?

3. Jak to wygląda prawnie jazda zarejestrowanym enduro po ULICY? Jak to jest z prawem jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Tak jak normalnym motocyklem, a jak? Jak sprzęt ma homologację, jest dopuszczony do ruchu ulicznego to rejestrujesz jak każdy inny pojazd. Gorzej, jak motocykl nie jest przystosowany po jazdy po drogach publicznych ale i to myślę, że da się obejść zakładając światła, klakson itd.

Prawo jazdy zależnie od pojemności i mocy. A1, A2, A.

 

Wysłane z mojego Nexus 7

Moje filmy na YouTube: KLIK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Jakie macie nastawienie co do pojazdów crossowych którymi będziemy jeździć enduro?

 

dla mnie porażka a nawet za seks z fajną dupą nie chciałbym crossowej sety 2T do lasu -zero dołu , góra wściekła , skrzynia zestopniowana do bani , zawias wybija zęby......

 

 

2. Pierwszy motocykl, 85 czy 125?

 

jeśli idziesz w enduro a nie mx to dt 125

 

 

3. Jak to wygląda prawnie jazda zarejestrowanym enduro po ULICY? Jak to jest z prawem jazdy?

 

normalnie , zależy jaki motocykl EXC/DT125 A1 albo A2 ( zależy ile mocy wpisane w dowodzie ale to wszystko masz opisane w google ) no a pozatym kostki nie hamują , wyją i milicja nie rozumie że migacze i lusterka się urywają i przegląd można stracić :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...