Skocz do zawartości

KTM SX 125 CZY 250?2T


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się.

Generalnie i tak na pierwszy motor nie kupisz nic idealnego - za rok czy dwa i tak zmienisz bo ci się upodobania wyklarują. Także kup coś w miare taniego i chodliwego żeby łatwo było sprzedać.

DT 125 - dual sport - tani sprzęt w zakupie i utrzymaniu. Mocy ma wystarczająco żeby się nauczyć jeździć. Średnia zawiecha i moc, spora masa.

EXC 125 - hard enduro - super zawiecha jak to w Ktmie. Droższy w zakupie i utrzymaniu, ale nie tak jak cross. Dobry na początek, żeby się nauczyć, ale i na późniejsze lata.

EXC 200 - to samo co poprzednie, ale mocniejszy silnik. Możesz się połamać na pierwszym drzewie, ale i może starczyć na długie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to jest ktoś z Oświęcimia albo okolic? Bo przydałaby się druga para oczu i to najlepiej wprawionych żeby jakiegoś bubla nie kupić oczywiscie nic za darmo to wiadomo poza tym lepiej się z kimś jeździ w plener niż samemu. Z moich obserwacji wynika ze nie ma nic ciekawego na rynku obecnie na sprzedaż mam nadzieje ze cos wychwyce zanim sezon się zacznie bo ceny pewnie pójdą w gore

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Sebek521
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko teraz motocykl sprzedać/kupić... Obserwuj, może się coś trafi, ale nie napalaj się i na spokojnie wszystko. ;) Masz czas do wiosny, a wtedy uwierz mi że się multum ofert pojawi (tylko ceny trochę podskoczą) :P

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie napalony to ja juz byłem ale na poczatku teraz jest raczej zazenowanie ze nic fajnego nie idzie wychaczyc a dużo ida motory cenowo w gore w sezonie?czy to było dawno i w dodatku nie prawda

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Elegancki i nawet nie daleko mnie jakieś 40 km

Tylko moje pytanie jest następujące skoro to 4t to o ile koszty remontu są wyższe?bo wiadomo rozrząd itp...warty swojej ceny?

Co to jest ten ślimak?bo gość pisze ze się zepsuł

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Sebek521
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Marketing skończyłeś ? :laugh:

 

W sumie tak :D

 

 

Czyli ze co jest nie tak?

 

 

 

Nie, chodzi o to że to mój ;)

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha...to teraz mnie zaskoczyles;p bo myslalem ze to znalazles gdzieś Heh...zastanowie się i jakby co to w weekend bym chciał obejrzeć możesz mi podać swój nr telefonu żebym jak cos mógł się dogadac co i jak?mimo wszystko i tak wolalbym exc200

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

 

A tego ktma nie chcesz sprzedać?

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Sebek521
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jest to sprzęt kolegi z forum to akurat same zalety i na twoim miejscu mocno bym się zastanowił jeżeli choćby trochę ten motor spełnia twoje oczekiwania. Powiedzmy sobie szczerze -dobre exc 125, 200, 300 znikają z ogłoszeń w ciągu paru godzin a zadbana wr;ka to bardzo dobry wybór na początek i na późniejsze lata - mocy nie zabraknie. A to że jest blisko to również zaleta bo nie ma nic gorszego niż przejechanie całego kraju żeby stwierdzić ze nie ma po co nawet odpalać oglądanego sprzęta bo i tak wiesz, że takiego parcha nie kupisz, więc ja bym chociaż obejrzał a kolega bankowo powie ci co i jak, co trzeba zrobić (bo tak naprawdę w każdym używanym sprzęcie trzeba coś zrobić. Kwestia jest tylko taka, czy właściciel to zatai czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja mam zerowe pojęcie o takim rodzaju motocykli mimo wszystko przydała by się dodatkowa para oczu...pomyśle nad tym i jak cos to będę dzwonił do 4jku o ile dostaną od niego nr koma

Myślę ze motor jeśli chodzi o moje wymagania jest w porządku chciałem 2tale jak się nie ma co się lubi to trzeba polubić co się ma jeśli faktycznie jest tak jak w opisie to poważnie to rozważe

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Sebek521
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja mam zerowe pojęcie o takim rodzaju motocykli mimo wszystko przydała by się dodatkowa para oczu...pomyśle nad tym i jak cos to będę dzwonił do 4jku o ile dostaną od niego nr koma

Myślę ze motor jeśli chodzi o moje wymagania jest w porządku chciałem 2tale jak się nie ma co się lubi to trzeba polubić co się ma jeśli faktycznie jest tak jak w opisie to poważnie to rozważe

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Numer telefonu masz w ogłoszeniu... Sprzęt wygląda fajnie, a jeszcze blisko jest więc grzechem będzie nie pojechać obejrzeć na żywo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega bankowo powie ci co i jak, co trzeba zrobić (bo tak naprawdę w każdym używanym sprzęcie trzeba coś zrobić. Kwestia jest tylko taka, czy właściciel to zatai czy nie.

 

Ja wiem że prawie każdy tak pisze ale... Tak poważnie, coś czego w ogłoszeniu nie pisałem (było na forum), zrobiłem ostatnio uszczelkę pod głowicą, oczywiście z planowaniem, dosłownie kilka dni temu wymieniłem stator i kupiłem nowy żelowy akumulator. Myślałem z początku że sam aku jest padnięty i wcale nie chciałem tego robić, ale okazało się że jest słabe ładowanie. Tak więc stator wymieniony, aku NOWY. Napęd wygląda jak na zdjęciach, po wymianie nie uświadczył innego terenu niż asfalt - żeby wrócić do garażu. Jakby się uprzeć to spotkałem się z teorią żeby przy wymianie statora wymienić też moduł ale za sam stator i aku dałem 680zł więc dosyć prezentów bo pewno i tak nikt tego nie doceni. Więc jak nowy właściciel chce być świętszy od papieża to może sobie wymienić moduł ;)

 

 

A tego ktma nie chcesz sprzedać?

 

 

E no nie ;P To nie po to robię taką akcję żeby teraz nowego ktma sprzedać :D

 

 

będę dzwonił do 4jku o ile dostaną od niego nr koma

 

Nr w ogłoszeniu ;)

 

Wczoraj powiedziałem:

 

"Stawiam flaszkę, jeśli pierwszy oglądacz będący gotów do wyłożenia kasy go nie weźmie" i zdanie podtrzymuje ;) Na żywo nikt jeszcze nie oglądał.

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...