Skocz do zawartości

Rumunia Chorwacja 2015


Krzy_wt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie

Planuję mniej więcej taką trasę w przyszłe wakacje:

 

Polska - Rumunia (Transalpina, Transforgaska) - Serbia - Bośnia i Hercegowina - Dubrovnik - Split - Polska.

 

Trasa liczy ok 4000 km.

 

Jeżdżę raczej spokojnie ciesząc się każdym przejechanym kilometrem.

 

Podróżuje z dziewczyną

Planowany termin - lipiec, sierpień 2015 (temat wciąż otwarty do ustalenia)

 

Miałby ktoś ochotę się dołączyć : ) ?

 

 

My mamy przetrenowane jazdy z namiotem i śpiworami, ale w sumie z 14 dni wyprawy po Chorwacji przydały się na 4 noce, wiec jak się od razu nie założy spania wyłącznie w namiotach, to wrodzone wygodnictwo sprawia, że się je tylko niepotrzebnie wozi :) .

OK, więc jesteśmy wstępnie zainteresowani i odezwę się do Ciebie jakoś w marcu, bo wtedy zacznę poważnie się przygotowywać (teraz mam sporo innych spraw na głowie). Jedno co teraz jest pewne to termin między 27 czerwca a 12 lipca, bo wtedy moja Pani ma urlop.

Jest nas dwoje i jedno Varadero :)

 

Pozdrawiam

 

Witam panowie nie ma problemu ja jestem wolny od 27.06 do 31 08 do kogos sie dostosujemy bo bym lecial z plecaczkiem.Jazda typowo turystyczna bez parcia na szklo moga byc kwatery jak to pisal piter 1600

 

 

Witajcie

Planuję mniej więcej taką trasę w przyszłe wakacje:

 

Polska - Rumunia (Transalpina, Transforgaska) - Serbia - Bośnia i Hercegowina - Dubrovnik - Split - Polska.

 

Trasa liczy ok 4000 km.

 

Jeżdżę raczej spokojnie ciesząc się każdym przejechanym kilometrem.

 

Podróżuje z dziewczyną

Planowany termin - lipiec, sierpień 2015 (temat wciąż otwarty do ustalenia)

 

Miałby ktoś ochotę się dołączyć : ) ?

My mamy przetrenowane jazdy z namiotem i śpiworami, ale w sumie z 14 dni wyprawy po Chorwacji przydały się na 4 noce, wiec jak się od razu nie założy spania wyłącznie w namiotach, to wrodzone wygodnictwo sprawia, że się je tylko niepotrzebnie wozi :) .

OK, więc jesteśmy wstępnie zainteresowani i odezwę się do Ciebie jakoś w marcu, bo wtedy zacznę poważnie się przygotowywać (teraz mam sporo innych spraw na głowie). Jedno co teraz jest pewne to termin między 27 czerwca a 12 lipca, bo wtedy moja Pani ma urlop.

Jest nas dwoje i jedno Varadero :)

 

Pozdrawiam

Witam panowie nie ma problemu ja jestem wolny od 27.06 do 31 08 do kogos sie dostosujemy bo bym lecial z plecaczkiem.Jazda typowo turystyczna bez parcia na szklo moga byc kwatery jak to pisal piter 1600

 

Czesc! Ja wybieram sie w czerwcu podobna trasa-Bosnia- Czarnogora-wzdluz wybrzeza do Puli i do Krakow . Nastawiam sie raczej na jazde i jak najtanszym kosztem. Planuje wyjazd okolo 15 czerwca. Trasa z Krakowa i z powrotem maks. 4000km.

 

Czesc! Ja wybieram sie w czerwcu podobna trasa-Bosnia- Czarnogora-wzdluz wybrzeza do Puli i do Krakow . Nastawiam sie raczej na jazde i jak najtanszym kosztem. Planuje wyjazd okolo 15 czerwca. Trasa z Krakowa i z powrotem maks. 4000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie również chętnie się dołączę na wyjazd pasuje mi i Rumunia i Czarnogóra i Chorwacja, dostosuje się co do spania i co do trasy, termin mam rozległy cały lipiec i sierpień, wcześniej nie da rady. Także w razie czego śledzę temat. Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

Ja na dwa tygodnie jestem chętny. Jeżeli zostają 3 to po prostu wrócę wcześniej. Nie muszę wszystkiego zaliczyć.

Śledzę temat już dłuższy czas. Co do wyjazdu to nie mam planu. Myślałem o Rumuni. Morze Czarne. Termin dwa tygodnie, w okresie lipcowym. Wyjazd delikatnie rekreacyjny. Zwiedzanie, może jakaś kąpiel? Spanie w pensjonatach, obiad na mieście, śniadanie we własnym zakresie. Kolacja- regionalne piwko :biggrin: .

W Chorwacji na 11 dni, miałem 2 bazy. Pierwsza była na północy. Objechałem co mogłem, kolejna na południu i objazdówka. Zabrakło mi ze dwa dni, ale myślę, że nadrobimy to kiedyś?

Nie nastawiam się na jazdę po 400-500 km dziennie. To nie urlop.

Gdy będzie ktoś zainteresowany to zapraszam na priv. Jestem elastyczny, co miejsca wyjazdu. Rumunia nie jest sztywna.

Aha, jadę z małżonką na jednym moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My planujemy podobnie, tyle że termin mamy już sztywny - chcemy wystartować 29-go czerwca i mamy czas do 12 lipca. Chcemy mega rekreacyjnie dojechać do wybrzeża Morza Czarnego, pochlapać się 1-2 dni i wrócić oglądając po drodze wszystko co nas zaciekawi. Też jedziemy we dwoje na jednym moto.

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

U nas plany się zmieniły i dopiero ruszamy 15-go (sobota) do 30 sierpnia. Pierwszy etap do Krakowa na nocleg i dalej Przez Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię. Potem może przejdziemy przez Serbię i Czarnogórę Albo Grecję, Albanię i Czarnogórę do Chorwacji i przez Węgry i Słowację/Czechy do domu. Tempo lajtowe (max 500-600 km/dzień), bez konkretnych celów z założeniem, że jak gdzieś nam się spodoba i zechcemy się zatrzymać na więcej niż jeden dzień, to nie ma problemu i nic nas nie goni.

AlexM jeżeli Wam coś takiego pasuje, to badzie nam miło jak się dołączycie.

Edytowane przez zalmen3

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas plany się zmieniły i dopiero ruszamy 15-go (sobota) do 30 sierpnia. Pierwszy etap do Krakowa na nocleg i dalej Przez Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię. Potem może przejdziemy przez Serbię i Czarnogórę Albo Grecję, Albanię i Czarnogórę do Chorwacji i przez Węgry i Słowację/Czechy do domu. Tempo lajtowe (max 500-600 km/dzień), bez konkretnych celów z założeniem, że jak gdzieś nam się spodoba i zechcemy się zatrzymać na więcej niż jeden dzień, to nie ma problemu i nic nas nie goni.

AlexM jeżeli Wam coś takiego pasuje, to badzie nam miło jak się dołączycie.

my jedziemy przez Czechy Słowację Węgry w kierunku Istrii. Taki mamy plan.-docelowe Lazurowe Wybrzerze.

jeżeli jesteście zainteresowani to spróbójmy umówić się na telefon. pozdrawiamy i czekamy na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i wróciliśmy...

Polska - Słowacja - Węgry - Rumunia - Bułgaria - Serbia - Czarnogóra - Bośnia i Hercegowina - Chorwacja - Węgry - Słowacja - Czechy - Polska.

1 moto, dwoje ludzi, 14 dni, 10 krajów, 8 walut, 1 gwóźdź w oponie, 2 morza, 3 i pół dnia na plażach, około 280 l paliwa, 5203 km. Czarnogóra rządzi, Serbia przepiękna, Bułgaria zachwycająca, Rumunia w totalnych ulewach, a Fogarska... mnie zawiodła, do tras czarnogórskich nie dorasta.

Plan na przyszłość... Czarnogóra na 10-15 dni, kwaterka w jednym miejscu i codziennie traski po każdym zakątku tego pięknego kraju.

Edytowane przez zalmen3

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...