Skocz do zawartości

aprilia af 1 brak iskry


kazek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, a nie masz gdzieś przebicia na ramę?

jak sprawdzałem iskrownik to miedzy czarnym a cerwonym kablem przy kreceniu rozrusznikiem jest okolo15v przywiozłem drugi sprawny iskrownik i na nim bylo to samo a u goscia motor palił normalnie a podobno ma am byc minimum 30v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz okoliczności w jakich to się stało, wcześniej nic nie wskazywało na jakieś uszkodzenie?

motor mial rozwalone łozyska walu poniewaz padla uszczelka pod cylindrem w takim stanie go kupilem i raz wziol i złapal chodzil z 30 sekund konczylo sie paliwo w gazniku bo niemialem zbiornika zalozonego i motor zgasl wiecej niedalo sie go odpalic teraz wymienione zostaly lozyska simeringi i uszczelki calego silnika ale iskry niema a u goscia u ktorego bylem na moich czesciach jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz szukać przebicia. Jeżeli praktycznie cały zapłon sprawdzałeś na innym moto, to musisz mieć gdzieś u siebie zwarcie. Podłącz wszystkie kable, pobaw się stacyjką. Objawy wskazują, że cewki zasilające nie są w stanie wytworzyć wystarczającego prądu, żeby zasilić cdi, ale skoro sprawdzałeś i w innym moto chodził to na odległość nie jestem w stanie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz szukać przebicia. Jeżeli praktycznie cały zapłon sprawdzałeś na innym moto, to musisz mieć gdzieś u siebie zwarcie. Podłącz wszystkie kable, pobaw się stacyjką. Objawy wskazują, że cewki zasilające nie są w stanie wytworzyć wystarczającego prądu, żeby zasilić cdi, ale skoro sprawdzałeś i w innym moto chodził to na odległość nie jestem w stanie pomóc.

ale chodzi o to ze przy odpietych kablach od cdi ma byc miedzy czerwonym a czarnym kablem 30 v a niestety niema wiec to przebicie moze wystepowac na iskrowniku albo magnecie bo po przelozeniu dobrego zaplonu wystepowalo takie same napiecie jak na moim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...