Skocz do zawartości

Drugi moto - VTX 1300, VTX 1800, a może Road Star 1700?


Megaman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Dwa lata jeździłem intruzem VS 800 (moja pierwsza maszyna). Na wiosnę chcę kupić coś większego i właśnie waham się pomiędzy tymi trzema modelami podanymi w tytule. Szczerze mówiąc VTX 1800 jest raczej najmniej prawdopodobnym kandydatem (przyznam, że się go "boję" :P podobno potwór, że hej...) VTX1300 - słyszałem wiele dobrego, a i wygląda wyśmienicie. Obawiam się tylko, czy silnik 1300 da sobie radę z potężną masą (350 kg) i czy nie braknie mu mocy np. przy szybkim, gwałtownym wyprzedzaniu, albo przy jeździe pod górkę z pasażerem i kilkudziesięcioma kg bagażu (tzn. nie zrozumcie mnie źle - nie mam namyśli tego, że moto stanie w miejscu, albo że trzeba będzie zredukować bieg, bo na "piątce" nie da rady - chodzi tylko o to czy zachowa swoją normalną dynamikę jazdy)

 

Jeśli chodzi o Road Stara, to przyznam, że bardzo mi się podoba wizualnie, ma zwłaszcza piękny silnik, ale nic nie wiem o tej maszynie. Co nieco czytałem, ale opinie w Internecie są bardzo skrajne i już sam nie wiem.

 

Więc... cóż, proszę o radę :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę tak jezdziłem vtx1300 teraz posiadam vtx 1800 z pawercomanderem i powiem tak 1300 spoko mocy nie brakuje idzie super wiadomo wszystko ma swoje granice niektórzy mówią że słabe chamulce jedno tarczowe wedłóg mnie hamują dobrze dają radę zalezy od jezdzca 1300 jest na gaźniku a 1800 wtrysk ale to czy to wszystko pracuje fajnie, ale 1800 to już jest moc ja ważę 110 kg z pasażerem pełnym ekwipunkiem np.na jakiś zlot idzie jak burza prawie się nie redukuje w trasie super chamulce system DUO pięknie trzyma sie drogi jak dla mnie same superlatywy pozdrawiam

Edytowane przez nazgul65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...