Skocz do zawartości

Tdr 125 przerywa


bubek80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam problem z Tdr 125, moto przerywa tak od 4 tyś na zimnym, po przegazowaniu chodzi normalnie.

Wcześniej pojawił się problem z przegrzewaniem i tutaj myślałem że może płyn zalewa tłok, wymieniłem uszczelkę pod głowicą, głowica splanowana itp, wymieniłem świecę. Problem z grzaniem ustał, ale przerywanie nie. Filtr powietrza sprawdziłem , gaźnika nie ruszałem bo zbytnio nie wiem jak się do tego zabrać. Również zauważyłem że po tej wymianie moto nie ma takiego kopa po przekroczeniu 7tyś obrotów , wcześniej było "czuć" jak ciągnie, teraz tego nie ma, kręci się równomiernie, ale nie ma już tego nagłego wzrostu, aż czuć że się męczy po tych 7 tyś. Co mogłem skręcić źle że to się schrzaniło, ruszałem tylko śrubką od obrotów i wykręcałem takie dwie śrubki 8 przy głowicy, takie dwie linki które idą chyba do jakiegoś modułu.

Proszę o pomoc

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te linki są od zaworu wydechowego, a te dwie śrubki są zapewne do regulacji owego zaworu. Trzeba zapewne go wyregulować oraz zajrzeć do gaźnika skoro nic nie było przy nim robione.

Edytowane przez DawidP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gaźnikiem pojadę do fachowca chyba - samemu lepiej się za to nie zabierać prawda?

 

Jeśli nie masz wiedzy jak to robić,to lepiej oddaj do fachowca,bo możesz coś popsuć i wpadniesz w niepotrzebne koszty.

Usługa nie jest droga w przypadku jedno cylindrowego moto.

Edytowane przez DZIKOWSKI

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...