Skocz do zawartości

[Sprzedam]Yamaha R6 - idealny stan - możliwość zamiany na auto - 6999 zł!


Lukasz12211
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Dziś mam do zaoferowania mój motocykl Yamaha YZF R6 z 1999roku. Złego słowa powiedzieć nie mogę bo motocykl prowadzi się świetnie, mechanicznie bez zarzutów.

Motocykl jest w bardzo dobrym stanie, zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym. Prowadzi się pewnie, nie ściąga, nie rzuca, itp. Jest to już 6 motocykl z rzędu, a więc wiem, jak dbać o motocyklem, więc i o ten dbałem jak należy :)

Poza tym motocykl posiada krótki akcesoryjny tłumik (800 zł), akcesoryjne klamki łamane z regulacją odległości pod kolor motocykla (990 zł), crash-pady (600zł), LED kierunki z tyłu a z przodu dodatkowo zostały zamontowane kierunkowskazy w reflektorach głównych, a także przewody w stalowym oplocie (660 zł). Koszt samych dodatków to grubo ponad 2000 zł.

Z mechaniki, motocykl posiada nowy układ hamulcowy przedni, zmieniony olej na pełen syntetyk VALVOLINE T4 wraz z filtrem.

Na motocyklu opony Pirelii Diablo z przodu BDB z tyłu DB.

Motocykl posiada badania techniczne do maja 2015, ubezpieczenie do lipca 2015.

Sprzedaję go, gdyż zamierzam zacząć zabawę z driftem, a więc potrzebuję pieniędzy na samochód i zabawę z przeróbką. Chętnie zamienię na samochód BMW z inst. LPG do kwoty 2500 zł, nie musi być w całości, chodzi o to, aby silnik był 100 % sprawny.

Gdybym nie odbierał to proszę o SMSa, na pewno oddzwonię.

 

Cena 6999 zł

 

Tel: 698 620 348

 

 


NIE JESTEM HANDLARZEM! OFERTA CAŁKOWICIE PRYWATNA!

 

Zdjęcia:

 

thumbnails.jpg 2_t.jpg 3_t.jpg 4_t.jpg 5_t.jpg 6_t.jpg 7_t.jpg 8_t.jpg 9_t.jpg 10_t.jpg 11_t.jpg

 

 

Yamaha R6 - aktualny stan przeróbek mojego motocykla - ZAPRASZAM!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...