Skocz do zawartości

Lokomotywa Sabrina


Rekomendowane odpowiedzi

Limo. To to ja wiem. No ale wiesz, lepiej dobrze żeby było niż średnio na jeża czy też oko. Iglice nie mają regulacji, ten łepek gdzie standardowo jest wsuwka i rowki nie ma nic. Podkładka zabita na amen w pacierzu. Mniemam że dysze sa ok bo raczej nikt ich nie wymieniał. Bateria gaźników jest że tak powiem z epoki i wzieta ze 20 lat temu z półki. Nigdy wczesniej nie pracowały.

Ja je tylko sprawdzałem czy membrany całe itd... Nawet nie było co czyścić

Edytowane przez rozkosmany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w normie ale w górnej granicy . Wkońcu stary literek . Zrób z 500km i popatrz na świece , a zamiast colortune to znajdź kogoś z miernikiem AFR i osprzętem takim żeby na każym garnku zmierzył (o ile to możliwe - ale kapusty nie żałujesz więc do dzieła).

Na MOT nie było AFR-a ta żeby sprawdzić ogólnie co wylata z komina ?

 

AFR był na mocie ale lokomotywa nie ma na rurach krućców do idywidualnego mierzenia. Mieściła się w normie całościowo, pomiar z tej puchy zbiorczej z której sa wyjścia na tłumiki.

Edytowane przez rozkosmany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

AFR był na mocie ale lokomotywa na ma na rurach krućców do idywidualnego mierzenia. Mieściła się w normie całościowo, pomiar z tej puchy zbiorczej z której sa wyjścia na tłumiki.

No to nie ma co filozowac , załozyć twarde kapcie i nawalić luftu na twardo to mniej spali albo po staremu - jak tam wolisz ;)

 

A , jscze jedno - to mogły być pomiary emisji syfu a nie AFR .Najlepszy AFR nie jest najmniej toksyczny ;)

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyż prawda :) Mógł to byc pomiar trucia. Chyba jednak lokomotywa jest ustawiona bogato bo kolega z roboty mówił mi dzisiaj rano że gdy kołowałem na parkingu to dużo pary waliło z kominów, niczym z lokomotywy :) A wcale jakos zimno nie było i napewno juz była rozgrzana po przelocie z chaty

 

ed. jutro z rana takie metody PGR-owsie jeszcze obadam. Mianowicie jak długo musi chodzic na ssaniu czego wcześniej nie sprawdzałem. I czy bez ssania zapali a będzie cos pewnie koło 15 stopni, jak zwykle z rana teraz. Jeżeli sprawnie jej pójdzie odpał bez ssania albo dobrze zareaguje na szybkie jego wyłączenie to wiadomo.

W każdym razie na teraz to z saniem na ok 1/4 odpala na dotyk

Edytowane przez rozkosmany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...