Skocz do zawartości

na co zwrócić uwagę przy kupnie Warriora, ogłoszenie


MrsMarthy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy, mam na oku już piękną sztukę, którą strasznie chciałabym kupić. Tylko mam do was prośbę, czy powiecie mi czy jest coś na co szczególnie warto zwrócić uwagę przy kupnie Warriora? Niestety nie mam osoby, która użytkuje lub chociaż wie coś o tych motocyklach. Sama trochę ogarniam ale jak się zabrać za temat kupna, to już nie bardzo.

Ewentualnie może znalazłby się tu właściciel Midnighta z okolic Wrocławia, co by znacznie ułatwiło sprawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik ok moim zdaniem - to nie jest motocykl do robienia 50kkm/ rok :)

Sztuka ladna, cena fajna. Jesli prosty i nie malowany to bym sie nie zastanawial.

Oczywiscie do zmiany kierownica na 1szy ogien i tlumik - chyba ze nie razi Cie to cygaro

Pozdrawiam

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po zdjęciach wszystko się wydaje idealnie.. może nawet zbyt idealnie ;)
Co do kosmetycznej wymiany dokładnie mam taki plan, ale chyba w pierwszej kolejności pójdzie ta rura kanalizacyjna. Ale wszystko na spokojnie, będę się musiała oswoić z dużą stratą w portfelu. Potem zacznie się dalsza inwestycja.
Dzięki shakal za opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jesli liczysz sie z kasa to lepiej kierownica i PC - zwroc uwage ze to bydle jest czarne i wstawic jakikolwiek chromowany komin bedzie raczej slabo sie komponowalo. A kiera jest bardzo wazna - inaczej bedziej narzekal na komfort :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej bedziej narzekal na komfort :)

 

 

 

 

 

Chyba narzekała-piszesz do Dziewczyny. :rolleyes:

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jesli liczysz sie z kasa to lepiej kierownica i PC - zwroc uwage ze to bydle jest czarne i wstawic jakikolwiek chromowany komin bedzie raczej slabo sie komponowalo. A kiera jest bardzo wazna - inaczej bedziej narzekal na komfort :)

 

Póki co po prostu zależy mi na kupnie samego motocykla, kwestią komfortu i estetyki zajmę się później :)

 

Chyba narzekała-piszesz do Dziewczyny. :rolleyes:

 

Przestałam już zwracać uwagę na to jak kto się do mnie zwraca, na tym forum zbyt często jestem brana za faceta ;) Ale dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za faux pas - cieszy natomiast kobieta na takim diable :) zycze powodzenie i do zobaczenia na trasie

W ramach przeprosin moge tam podjechac i sprawdzic - jutro lece niedaleko wiec moge odbic.

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na foto OK, warto sprawdzić czy malowanie jest oryginalne jak Midnight z tego rocznika (na zdjęciach odpowiada w 100%), czy tu nie ma miny. Jesli OK, to brać i uciekać. Przebieg OK, mało kto robi długie trasy na Wariacie, w USA w ogóle to wokół komina przeważnie na tym jeżdżą, tam zresztą licznika nikt nie tyka, a i u nas magiczna granica zaczyna się od 100 000 km. Na zdjęciach wygląda OK, wszystko wygląda na oryginał, cena nie za wysoka - ale w USA nie są drogie, a jak sprowadzający nie szaleje z marżą, to tyle jest OK.

Jak już kupisz, to od razu odłącz diody podświetlenia pługu, bo cię szyderą zjedzą :) Chociaż jak widziałem na Węgrzech Goldwinga obszytego różowym futerkiem, to nic mnie nie zdziwi.

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za faux pas - cieszy natomiast kobieta na takim diable :) zycze powodzenie i do zobaczenia na trasie

W ramach przeprosin moge tam podjechac i sprawdzic - jutro lece niedaleko wiec moge odbic.

 

Bardzo mi miło i dziękuję. Co chodzi o sprawdzenie, dwóch forumowiczów o dobrych sercach się zaoferowało, ale opinii nigdy za wiele, jeden powie że dobry, drugi że babol... przyda się opinia trzeciego ;)

 

a np. kranu nie masz do naprawy ? ;-)

 

Kran jeszcze szczelny

 

Jak już kupisz, to od razu odłącz diody podświetlenia pługu, bo cię szyderą zjedzą :) Chociaż jak widziałem na Węgrzech Goldwinga obszytego różowym futerkiem, to nic mnie nie zdziwi.

 

Zjedzą czy nie i tak to odłączę bo nie wiem jak można tak skaleczyć taki piękny motocykl ;) Ale dziękuję również za Twoją opinię

 

 

Doceniam i dziękuję za wszelką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjedzą czy nie i tak to odłączę bo nie wiem jak można tak skaleczyć taki piękny motocykl ;)

Kupuj, bo coraz mniej wariatów na rynku

Jak mogli przestać produkować coś co jest najbliższe ideału :)

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...