Skocz do zawartości

kdx/kx magneto, różnice w wale roztoczenie stożka


stanio50
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

 

w zw z tym ze mam ubity układ zapłonowy nowy kosztuje krocie a używki na allegro nie zawsze są sprawne lub działają 2 minuty to postanowiłem zakupić zapłon dedykowany do kx-a dzisiaj dostałem graty i magneto ni w ząb nie pasi na stożek jest on o dużo dużo za mały... i teraz pytanie do was.. czy wał różnił się w kdx i kx 250... przecież to te same silniki....!! i drugie pytanie można roztoczyć to nowe magneto ta wzór/ wymiar starego? chodzi o wymiar stożka.

Edytowane przez stanio50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

w zw z tym ze mam ubity układ zapłonowy nowy kosztuje krocie a używki na allegro nie zawsze są sprawne lub działają 2 minuty to postanowiłem zakupić zapłon dedykowany do kx-a dzisiaj dostałem graty i magneto ni w ząb nie pasi na stożek jest on o dużo dużo za mały... i teraz pytanie do was.. czy wał różnił się w kdx i kx 250... przecież to te same silniki....!! i drugie pytanie można roztoczyć to nowe magneto ta wzór/ wymiar starego? chodzi o wymiar stożka.

Jak duża jest różnica w średnicy stożka ?

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebranie 2 mm materiału nie powinno osłabić tulei/stożka,chyba że ścianka ma mniej niż 5 mm grubości,to wtedy bym odpuścił,bo może się rozsypać.

Pamiętaj też o dokładnym wyfrezowaniu rowka na klin względem starego magneta,bo czasy zapłonu możesz przestawić

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...