Skocz do zawartości

słabo wyświetlający licznik w varadero 125


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, chce kupić varadero 125, byłem dzisiaj u gośca i wszystko ładnie pięknie, tylko niepokoi mnie jeden szczegół, a mianowicie licznik, jest jakby słabo widoczny, chodzi mi o przebieg i resztę tego wyświetlacza, są jakby wyblaknięte, może ktoś coś o tym wie, bo nie wiem czy to po prostu coś z licznikiem czy on coś przy tym majstrował z przebiegiem, zapewniał mnie że czasami działa tak jak trzeba, wszystko jest widoczne :-), a czasem właśnie dzieje się coś takiego :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze rozumiem to chodzi ci o kontrast. Przyczyn może być wiele. Zaniki wskazań lcd są dosyć częstymi usterkami (choć nie wyklucza tego że mógł ktoś tam majstrować). Są firmy zajmujące się naprawą takich usterek.

 

Dam ci jedną radę nigdy nie patrz ile licznik pokazuje, bo nigdy nie będziesz miał pewności czy nie kombinowany, a już na pewno w naszym pięknym kraju.

Oceniaj stan techniczny i wizualny, a nie ile ma zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak w super stanie, to weź ją. W mojej Suzi były walnięte zegary a przebieg oryginalny to lekko ponad 7k mil - jak na 10-letni motor to mało i byłem niemal pewien, że to kolejna, typowa, wyżyłowana 125. Mimo wszystko pojechałem, zobaczyłem, kupiłem. Dałem ją jeszcze znajomemu mechanikowi do oględzin - stwierdził, że mimo wieku maszyna praktycznie dopiero co dotarta :D

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak stan jest super, moto ci się podoba to myśl nad zakupem.

 

Przebieg to nie wszystko są ludzie którzy dbają i chuchają. Wtedy takie moto będzie lepsze od tego co gość kupi i jeździ nie patrząc na to czy coś skrzypi czy stuka chociaż będzie miał 2 razy mnie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Dodam jeszcze, że moja w ciągu ostatnich dwóch lat zrobiła bodaj 1500 mil. Ja w ciągu 4 dni od zakupu zrobiłem lekko ponad 500.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...