Skocz do zawartości

Wyjazdy , szybkie spoty , przejażdżki


Xylena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz tylko jeszcze czy Shekii to nie jakaś nimfomanka czy inna sodomitka.Ciężko wywnioskować bez powitalni.

Zacznij jeszcze raz i po kolei. ;) Wiek,płeć i dobrze by było orientacje seksualna bo bywało spanie w jednym małym domku typu brda we dwóch ;) Nie to że bym się bał ale wolę wtedy wypić o jedno 0,5 mniej

Moto fajne :) Tylko własnie ten róż na feldze mnie zastanowił ;)

 

edit: Targi się udały,tylko po co mi opona z indeksem do 240 km/h skoro to x 2 tego jak latam :D:D:D:D Nie wiem.

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitalnia była ale rok temu....

Tak czy inaczej jestem Mariusz bezsprzecznie facet hetero 😳

Ostatnie 10lat spędziłem za miedzą i tam zaczęła się przygoda z motocyklami. Ostatnie 2lata nie miałem możliwości pojeździć na swoim sprzęcie. I niestety nieoczekiwanie serwis się trochę przedłużył. Musze poświęcić trochę więcej uwagi na tylny hamulec gdzieś mi ciśnienie ucieka 😁😁😁

Mam nadzieję jutro to jakoś ogarnąć. Także raczej pierwszy objazd muszę przesunąć....mam nadzieję że nie na długo.

LWG i do zobaczenia wkrótce 😃

 

PS......A NA FELDZE TO NIE RÓŻ...tylko sygnałów czerwień 😁😁😁

Edytowane przez Shekii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam n ie bierz do głowy hamulca.ja nie mam i zyje/nie mam kierunków hamulca i światła stop na tylym heblu.opone za to będe mialm fajną bo milicja wymaga.

kurfa nie pije więcej



a ten tego lat nie podałeś i nie wiem czy alko na legalu czy nie'



i kytfa kolejnego poxamiatało a ja sam musze się nudzić.a miał ktoś jeszcze dobić.to pokolenie nie ma prawa przezyc jakies takie malo męskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wszedłem sprawdzić czy bardzo nabazgrałem po pijaku :D

Na wspólne polatanie sprawdza się tutaj taki trik że podajesz miejsce/ostatnio modny Orlen Grzecznarowskiego/ i czas.

Czasem doleci kilku,a czasem lecisz dalej sam. Telefon mam w profilu tyle że nie jadę dzisiaj bo wydechem powalił bym ze dwóch niepijących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wrzucam tutaj jako że chyba najczęściej obserwowane.

 

Od Trzy Korony Iłża.
Drodzy bracia i siostry motocykliści...
W związku z tragiczną śmiercią naszego kolegi Janusza - ojca, brata, męża, pogodnego i sympatycznego człowieka podczas powrotu do domu z przywitania sezonu w Częstochowie -chciałbym poinformować, że mamy możliwość zorganizowania orszaku motocyklowego podczas jego ostatniej drogi z kościoła na cmentarz.
Pogrzeb odbędzie się w CZWARTEK o godzinie 14:30 w parafii pod wezwaniem Św. Ducha w Staszowie.
Zbiórka przed: Staszów Orlen ul. Opatowska godz. 14:00
Mile widziana każda osoba oraz motocykl.
Nawet jeżeli nie znasz nikogo, to podaj dalej, może trafi się ktoś, kto przyjedzie.

Podejrzewam że to ten wypadek.

http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/starachowice/a/wypadek-w-starachowicach-motocyklista-z-ostrowca-zginal-w-zderzeniu-z-busem,9885606/

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harnaś ma rację to ten kolega który zginął pod Częstochową.

A i u nas się dzieje:

http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/lipsko/a/gmina-solec-nad-wisla-zderzenie-motocyklisty-z-osobowka,9893022/

 

http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/radom/a/radom-motocyklista-w-szpitalu-po-zderzeniu-na-skrzyzowaniu-ulic-niedzialkowskiego-i-struga,9826678/

 

Ale po tym co widziałem jak bawi się młodzież to już mnie nic dziwi, z wiekiem przychodzi chyba zapotrzebowanie na spokój a spada na adrenalinę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna Motocyklowa 30.04.2016
W programie:
- 12:00 Msza św. Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej w Radomiu ul. Wernera 57
- 13:00 Motocyklowa parada ulicami Radomia do Placu Corazziego, ul.Żeromskiego 53
- 14:00 Plac Corazziego - Festyn motocyklowy
- a od godz 17.00, na Moto Party do Club House Gryf Poland ul. Błotnia 22.
Będzie jadło, płynne atrakcje i muzyka na żywo, zagrają: Carrion oraz Christhole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...