Skocz do zawartości

Wyjazdy , szybkie spoty , przejażdżki


Xylena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moto u mechanika.Jeśli dzisiaj odbiorę to z chęcią wtorek lub poniedziałek ale od 14 :D Kogo to widać na forum :D Wybory czy jak Arek ?

Trafione zatopione ;)

Wybory , wyborami ale polatać w miłym towarzystwie nie zaszkodzi !!!!

Widzę , że zmieniłeś moto na Deauville , będzie można przekroczyć 60 km/h. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie będziesz bał,bo ostatnio powyżej 60 kosztwało Cie ciut zdrowia i pieniędzy ;) Moto na wtorek prawdopodobnie będzie ;) Nie ważne co pod dupą a co w glowie,a z politykami to wiadomo że nieobliczalni :D. Ci kościółkowo radiomaryjni już wóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jako że na czasie to może polećmy tanimi liniami - Biedronkaairilnes :biggrin: (

)

, przyoszczędzi się trochę na wachę w sezonie jak na Prawych i Sprawiedliwych motocyklistów przystało. :wink:

Edytowane przez aarrkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz masz dojścia w Biedrze to jeszcze taniej będzie.Mnie nie załatwi bo na dzień dobry nie odpowiada ;) :D Ktoś gdzieś we wtorek ? ew kebab w poniedziałek wieczorem ?

Taka mała INTEGRACJA ;)

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy w tym Kazimierzu widzicie ? Nudny dojazd,a miasteczko jak sporo innych.Nawigacja jest dobra jak ktoś nie rozróżnia prawej od lewej czy gdzie pólnoc i południe,trzeba mu mowić wiśta itp jak do konia ;) Pobłądziłem ostatnio w prawej stronie świętokrzyskiego aż w łódzkie na azymut.Super po lasach za Stąporkowem i Końskimi do Opoczna i Spały.

P.S.Jak jest w marketach i to takich normalniejszych wiem bo walcze codziennie by coś wzieli i co może nawet "menager",a gdzie się kończy też wiem.Nie spotkałem jednak w pracy :)

P.S.II Jakis ku...zgryźliwy sie robie.Może to jesień albo własnie te kontaky z tymi wszystkimi "kierownikami" tak na mnie działają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...