Skocz do zawartości

Piaggio zip 2 typ


PiaggioZIP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam piaggio zip 2 kupiłem sobie dzisiaj wydech LeoVince ZX co dało mi +10 km czyli jadę tak 55 :) wolno mi sie zbiera i wszyscy mi doradzają żeby kupić lepszy gaźnik i zastanawiam się nad tym ale może dopiero za miesiąc kupię i mam pytanie czy moge jeździć z samym tym wydechem leovince zx bo nie którzy na innych forach piszą że silnik się może przegrzać jakoś.

Z góry dzięki

 

post-71785-0-63217600-1400875146.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go mam z 1997 z roku tak pisze w dowodzie i chyba jest lewy :) bo w 1996 takich nie było ale kupiłem go za małe pieniądze i wszysztko było ogrginalne. Dopiero ja dzisiaj założyłem LeoVince ZX i boję się czy czegos nie zepsuje. I zamierzam założyć gaźnik i się trochę cykam :) bo rozrusznik mi szwankuje troche jak pale nie raz taki jest głos zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz i nwm czy mam 2 suw czy 4 suw

||

ZOBACZ \/

 

 

post-71785-0-24752000-1400877291.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy silnik tak można przegrzać zależy czy będziesz bardzo pałował ten silnik ale jak ma chłodzenie cieczą to powinno być spoko ale jeśli chcesz mieć lepsze przyspieszenie to zamontuj sobie lżejsze rolki ;)



i jeśli bzyczy to na 100 % 2t jednak powinien mieć ładne przyspieszenie sprawdź czy nie masz blokad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę jeżdzić narazie z wydechem LeoVince zx i nic się nie powinno stać jak będę miał cały czas V-max czy go nie piłować tak bardzo i kupić gaźnik. Dajcie radę czy kupywać gaźnik ?



Bo mnie już bierze ochota żeby założyć stary wydech a ten oddać kumplowi i jeździć spokojnie z gwarancja że mam orginalne części ?

Edytowane przez PiaggioZIP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...