Skocz do zawartości

Okolice Bielska Białej - potrzebne informacje


malina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Moje wakacje tuż tuż. Mam zamiar 2 tygodnie spędzić w Ustroniu tam koło Bielska Białej. Mam pytanie odnośnie okolic tzn np. czy warto ruszyć du*e nad j. Żywieckie w celu kąpieli i plażowania czy jest tam taka zupa i chlew że lepiej sobie odpuścić? Do jakiej miejscowości najlepiej by było dojechać żeby było wmiare spokojnie. Może być jakaś dzika plaża czy coś. A może ktoś z brygady południe będzie tam to chętnie się spotkam. Termin mojego byczenia się to 9-18 sierpień.

 

Pozdro, malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

z Ustronia nad jezioro masz kawalek drogi, ale jesli bedziesz na moto to czeka Cie bardzo ciekawa przejazdzka przez Salmopol. Jezeli chodzi o samo jezioro, to czy warto czy nie warto to ciezko powiedziec. Mysle, ze nie jest tak zle. Ja z reguly jezdze w okolice tzw. walu kolo Pietrzykowic. Na koncu tego walu jest nieduza plaza (w ladny weekend jest tam duzo ludzi). Obok sa dwie wypozyczalnie sprzetu wodnego i kilka knajpek z piwem. Najlepiej jechac w kilka osob, wypozyczyc lodz wioslowa, wyplynac na srodek jeziora i siedziec tam zamiast na brzegu. Trzeba tylko pomyslec wczesniej o zabraniu odpowiedniego zapasu browaru.

 

W wakacje czasem zdaza mi sie wlasnie w ten sposob odpoczywac. Na wodzie jest znacznie spokojniej niz na brzegu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Żałuje że nie będe moto ale prawko dopiero w toku więc zostaje mi pks a zresztą wakacje mam to transport nie gra roli grunt to dobra zabawa :twisted: . Z łodzią i browarami to niezły pomysł na pewno wykorzystam bo tłoku i hałasu nie lubie.

 

Pozdrawiam, malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malina lepiej idz w gory z browarem to dopiero jest klimat , nad jeziorem jest syf i brudna woda szczegolnie gdy jest duzo udzi ( lepiej isc nad dzika rzeke) , podstawa to odwiedzenie browaru zywiec ( 10 min autem od jeziora) polecam wyjazd na gore Zar

a takze odwiedzenie zrodel wisly na Baraniej gorze, ciekawostka jest wyjazd kolejka gondolowa na Szyndzielnie ( Bielsko)

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...