Skocz do zawartości

Czy ktoś zna ten sprzęt KTM LC-2 125 1996r - pomocy


Gość Kristi_tdr125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten KTM to całkiem fajny moto. Silnik ten sam co w yamasze DT 125 Tyle ze z z zozrusznikiem ( dt 125 RE). Co do częsci to salnonów KTM i servisów jest dużo wiec dostęp do częsci jest łatwy. Na ebay można kupić cały silnik za 200 Euro

W silniku dżemnie naprawde duzy potencjał. Moja dt przy wrzucaniu 2 biegu z gazem staje prawie pionowo na tylnim kole. Co do zawieszenia to jest lepsze niż te w Dt wiec w skrucie ten KTM to taka troche lepsza DT 125

 

Dopisano. Ja prawdopodobnie bede swoją DT sprzedawał. Siilnik po remoncie, odblokowaniu i tuningu. Jezdzona ze 2 tygodnie - powód sprzedazy jest taki ze sie połamałem i w tym sezonie raczej sobie nie pojezdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kristi_tdr125

Strzalek_t, dzwoniłem do tego kolesia, cena ostateczna to 5900 - myślisz że się opłaca za taką kasę?. Mówił że do wymiany są uszczelniacze lag bo cieknie olej. Dzwoniłem też do innego kolesia z ogłoszenia o takiego KTM lc2 i mi powiedział że takie były tylko białe (tak jak jego). Czy to możliwe? Masz może jakieś zdjęcia takich sprzętów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem też do innego kolesia z ogłoszenia o takiego KTM lc2 i mi powiedział że takie były tylko białe (tak jak jego

Nie prawda zółte też robili bo kolor zalezy od roku te białe sa starsze.

 

Tu jest kila fotek LC2 http://www.bikepics.com/ktm/125lc2/

 

 

 

Dopisano. Ja prawdopodobnie bede swoją DT sprzedawał. Siilnik po remoncie, odblokowaniu i tuningu. Jezdzona ze 2 tygodnie - powód sprzedazy jest taki ze sie połamałem :buttrock: i w tym sezonie raczej sobie nie pojezdze w piątek ide na kontrole i wszytko sie okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kristi_tdr125

A wiesz dokładnie do którego roku były białe. Ten drugi (od białego) mówi że jego jest 96 rocznik, wszystko co było zużyte jest wymienione, nawet łożyska w silniku i podobno ma na to kwity. Niedawno się połamał na nim i ma go dość. Tylko czy przypadkiem nie jest to jakiś staroć jeśli jest biały?

P.S.

Dzięki za link do zdjęć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kristi_tdr125

Chyba w sobotę wyruszę na poszukiwanie moto. Mam jeszcze trochę czasu na poszukiwanie, w razie czego jak znajdę coś (w.g mnie) ciekawego to pozwolę sobie zapytać cię o radę:buttrock: :crossy: . Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kristi_tdr125

Strzalek_t, niestety, KTM LC-2 (pomarańczowy z allegro) sprzedany. Zadzwoniłem wieczorem żeby umówić się z gościem na obejrzenie i właśnie pisał już umowę sprzedaży. Znowu drugi (ten biały) podobno ma coś nie halo z gaźnikiem i koleś stwierdził że sprzeda dopiero jak go zrobi. Nadal jestem bez 2 kółek :crossy: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teżci ją polecam!! pohodzi ode mnie i bardzo fajny to motorek do pojeżdzenia  

tylko zalezy ile będzie za nia chciał

 

Teraz to mozna nnim całkiem ostro nawet pojezdzić. Jak ją kupiłem to ona praktycznie nie jechałą ( ah te niemieckie blokady :buttrock: ) Teraz to całkkiem inny motocykl oczywiscie pod wzdględem silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kristi_tdr125

Niestety nie zawsze chcieć znaczy móc. Wiem że moto strzalka_t jest ok, ale nie wiem czy dam radę skombinować kasę bo trochę mi brakuje. :crossy: Mam nadzieję że już niedługo będę :buttrock: na jakimś sprzęcie. Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...