Skocz do zawartości

Dt 200 r pomozcie


det200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to może kosztowne, ale polecam jednak założenie nowego wału, używany wał 2T z lat 90' nie wróży nić dobrego. Co tam się rozleciało w tym wale, może jest możliwość regeneracji.

qxl7.png

Serwis, sprzedaż motocykli i samochodów osobowych

Ostrów Mazowiecka

793736001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie fachowo sciagany i caly pogiety straszne bicia ma ... czy ten sie nada ? wyglada niby tak samo zeby pasował :D http://allegro.pl/wal-korbowy-yamaha-yfs-200-blaster-i4098277037.html



Wiem, że to może kosztowne, ale polecam jednak założenie nowego wału, używany wał 2T z lat 90' nie wróży nić dobrego. Co tam się rozleciało w tym wale, może jest możliwość regeneracji.

nie fachowo sciagany i caly pogiety straszne bicia ma ... czy ten sie nada ? wyglada niby tak samo zeby pasował :Dhttp://allegro.pl/wa...4098277037.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wybacz, tylko korbowody mają takie same, wały mają różne numery.

Różni się też lewe łożysko - Blaster ma 93306-20562-00, a DT 93306-30556-00. Średnica wewnętrzna jest taka sama - 25 mm, zewnętrzna w DT - 62 mm a Blasterze 55 mm, ale to nie jest problem. Numery wałów różnią się tylko przedrostkiem, więc wg mnie będą takie same.

EDIT

 

Masz tu porównanie:
http://www.sendspace.pl/file/31925d2a937ca4a1e48a2ce/dt200-yfs200

Edytowane przez PRO-MOTOR

qxl7.png

Serwis, sprzedaż motocykli i samochodów osobowych

Ostrów Mazowiecka

793736001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wybacz, tylko korbowody mają takie same, wały mają różne numery.

 

Różni się też lewe łożysko - Blaster ma 93306-20562-00, a DT 93306-30556-00. Średnica wewnętrzna jest taka sama - 25 mm, zewnętrzna w DT - 62 mm a Blasterze 55 mm, ale to nie jest problem. Numery wałów różnią się tylko przedrostkiem, więc wg mnie będą takie same.

a moze znasz jakiegos dobrego fachowce w prostowaniu wałow motocyklowych ?? ucieka on 0,5 mmna wałku od magneta wgl trzeba by calego sprawdzic !

Edytowane przez det200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeden temat, więc się jego trzymaj, na każde pytanie będziesz zakładał nowy temat?

Odpowiadając na pytanie - nie, nie może być, chyba że chcesz przełożyć silnik do ubijarki.

qxl7.png

Serwis, sprzedaż motocykli i samochodów osobowych

Ostrów Mazowiecka

793736001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...