Skocz do zawartości

motorowery 50ccm który jest najszybszy ?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Zaprawdę powiadam wam: na wakacjach sprawdziłem swoją Jawkę Mustanga i... zamknęła szafę! Wiem też, ze dzisiaj zrobiłbym to samo, ale szkoda mi sprzęta! Licznik mam 100%ig sprawny, a z dwiema osobami idzie 70! Na dowód tego dodam, że z pasażerem wziąłem pod górę Simsona z dwiema osobami! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gościu

pytacie który najszybszy w wakacje bede organizował wyscigi!

ale i tak wiem ze moja bzyna jest najszybsza!

wszystkie ogary 205 biore bez problemu i to już na jedynce a jak wrzuce dwuje to tylko kurz leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na DSF i DERBI GPR 50 R po proffesional tuning lecial 120 km/h ale hmm po co katować taki motorek ...?

Derbi kosztuje okolo 10 tysięcy za tę cenę można kupić scigacza 600 czy 700 ( używane oczywiscie ) i mykac 2 razy tyle :-)

 

POZDRAWIAM

 

 

 

Pierwsze pytanie to czy byla powiekszana pojemnosc?

Jesli tak to nic wielkiego te 120 km/h!!!

Jesli nie to z 50-ki raczej nie uda sie wycisnac wiecej i jeszcze jako tako jezdzic na co dzien miedzy innymi ze wzgledu na moment i trwalosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie ogary 205 biore bez problemu i to już na jedynce a jak wrzuce dwuje to tylko kurz leci

 

Wytłumacz mi jak mozesz na 1 biegu w motorynce ktora kooła ma 9 calowe wyprzedzic ogara ktory ma o wiele wieksze koła.NIe ma takiej mozliwosci zebys na jedynce wyprzedzil motorynka ogara 205 ktory ma dwa biegi i wieksze kola .Na starcie mozliwe ,ale nie w czasie jazdy, wyskoczył by Ci silnik z ramy przy obrotach jakie ma motorynka na jedynce.Cos mi sie wydaje ze naogladales sie za duzo Bike Movies.Ja rpzejezdzilem troche czasu na motorynce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej motorynce seryjnie są takie same przełozenia jak w ogarze205 wiec teoretycznie bym go nie wydymal ale ze mam zebatke 13 z przodu a ogar205 12 czy nawet 11 wiec go dymam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...