Skocz do zawartości

Kufer K-Max 40L


Rekomendowane odpowiedzi

Witem serdecznie.

 

Czy miał ktoś z was styczność z takim kufrem K-Max 40L? Ceny na necie od 300-350zł. Ktoś może powiedzieć coś na temat jakości?

http://top-motos.pl/409-kufer-centralny-k-max-40l-top-case-.html

 

Kuferek ma służyć do codziennego bezpiecznego wożenia torby z laptopem, a kiedy nie ma torby żeby bez problemu wlazła do niego kurtka tekstylna z pełnymi protektorami i jeśli to możliwe to też kask.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marka nieznana. nie lepiej kupić kappe k48 ktora kosztuke ok 320zł i masz produkt sprawdzony przez lata? ja to męczę juz z 6-7 lat

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś ze Swarzędza więc podjedź na motobazar (12- 13 kwietnia 2014) w Poznaniu i sobie jakiś kufer sprawiasz. Lepiej kupić produkt znanego producenta takie jest moje zdanie.

Edytowane przez EXTRASZKOLENIA Poznań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marka nieznana. nie lepiej kupić kappe k48 ktora kosztuke ok 320zł i masz produkt sprawdzony przez lata? ja to męczę juz z 6-7 lat

Fakt nieznana stąd moje pytanie. 37-40L to akurat idealny rozmiar jak na moje potrzeby. Nie potrzebuje robić ciężarówki z motocykla ;)

 

 

Jesteś ze Swarzędza więc podjedź na motobazar (12- 13 kwietnia 2014) w Poznaniu i sobie jakiś kufer sprawiasz. Lepiej kupić produkt znanego producenta takie jest moje zdanie.

Po tym co zobaczyłem rok oraz 2 lata temu, stwierdzam, że chodzenie na "nasz" poznański motobajzel mija się z celem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt nieznana stąd moje pytanie. 37-40L to akurat idealny rozmiar jak na moje potrzeby. Nie potrzebuje robić ciężarówki z motocykla ;)

 

 

Po tym co zobaczyłem rok oraz 2 lata temu, stwierdzam, że chodzenie na "nasz" poznański motobajzel mija się z celem :sad:

ten model ktory Ci podałem ma na tyle zgrabny kształt że nie jest to wielka buła tylko fajny uniwersalny produkt ;)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...